GERÇEK BIR CIN HIKAYESI - 02.12.2015 Sonuna kadar okuyun

Jon SnowW

Yeni üye
6 Haz 2016
4
0
TokatUNVRSTY
DarkHealler
Kardeş makalenin sonu neden devam etmiyor.
Okudum hepsini gerçekten inanamıyorum hala
Devamı var ise yazar mısın?
:trl:trl:trl:trl

EvrenosBey

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
715
0
Yaw kardeşim olayı anlatta şu dabbedeki kadının resmini niye atıyon ya bu kadını görünce gündüz odadan çıkasım gelmiyo

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
hikaye güzeldi üzüldüm ama hikaye gerçekmi birde hikaye yarım kalmış çok merak ettim şimdi gittin bulabildinmi diye :D

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
devami var suan yaziyorum ama bi yandan hastalik islemlerim var rahatsizm sk sk hastaneye gidiyotm bosta kaldikca yaziyorum devami gelicek arkadaslar

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
inci olsa soylrdm fakat deep web den aldim.. turk formlarndan +devaninida yaziyorum .. yorumunuz icin tesekkur edrrm

karavilinizz

Yeni üye
31 Ocak 2016
1
0
Kardeşim tamamını okudum ama devamı nerede?Psikolojinin yerine gelmesi dileğiyle kardeş.Allah korusun hepimizi.

Exploid

Katılımcı Üye
12 Şub 2016
871
0
neden korktun onu anlamadım onlarda ALLAHın Yarattığı canlılar nas süresini okusaydın korkun gidicekti

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Hiç 1.ci sayfaya girmedim bile çünkü sevmem böyle konuları durduk yere niye korku yaşayalım ? Ayrıca cinler ile ilgili çok araştırma merak ederseniz musallat olurlar. Ayrıca siz duanızı namazını kıldıktan sonra kimse size bir şey yapamaz Allahın izni olmadan. Benimde bildiğim çok olay oldu anlatsam emin olun korkarsınız evin içinde çok şey yaşadım garip garip sesler. eşyaların yerinden oynaması gibi. Aynı dünyada yaşıyoruz normal bir şey bu , Ama korkmuyorum çünkü Allah var :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.