Gerçek Bir Saldırı Önerileri...

LesanTira

Yeni üye
20 Eki 2023
4
1
Merhaba Arkadaşlar

Bir Süredir Aldığım Eğitimlerden Sonra Sakin Kalmaktan Sıkıldım Ve Artık Agresif Ve Sert Saldırılarda Bulunmak İstiyorum Web Alanında Kendimi Çok ileriye Doğru Taşıyan Birisiyim Development Kısmında Nerdeyse Hiç Sıkıntım Yok Ama Artık Geliştirmek Yerine Yıkmak veya Gelişimlerini Durdurmak İstiyorum. Sizce Nasıl Bir İlerleme Kaydetmeliyim Ve Neler Önerebilirsiniz.

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
160
Saldırı timlerinde alımları açık olana başvurunuz siz cevher iseniz her tim lideride çok iyi sarraftir yolunuza aydınlık olacaktır emin olabilirsiniz

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
604
Hackthebox veya tryhackme de yarışarak diğer insanlara Rank olarak meydan okuyabilirsiniz. web alanından iyi olduğunuzu değerlendirmişsiniz. Hackerone üyeliği açarak firmalar üzerinde kendinizi deneyebilir, para kazanabilirsiniz.

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,667
1,591
Front-End-Teşkilat-ı Mahsusa
Merhaba Arkadaşlar

Bir Süredir Aldığım Eğitimlerden Sonra Sakin Kalmaktan Sıkıldım Ve Artık Agresif Ve Sert Saldırılarda Bulunmak İstiyorum Web Alanında Kendimi Çok ileriye Doğru Taşıyan Birisiyim Development Kısmında Nerdeyse Hiç Sıkıntım Yok Ama Artık Geliştirmek Yerine Yıkmak veya Gelişimlerini Durdurmak İstiyorum. Sizce Nasıl Bir İlerleme Kaydetmeliyim Ve Neler Önerebilirsiniz.
Merhaba forumunda bulunan saldırı timlerine katılarak kendini geliştirip iyi şeyler katabilirsin ayrıca boş durmanı tavsiye etmem kendin tek başına bile bir şey yapabilirsin.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
900
lihtgTHT.php
Merhabalar, öncelikle sızma testleriyle ilgili eğitimler izleyerek başlayabilirsin. Bundan sonra tryhackme gibi lablarda kendini deneyerek daha da gelişebilirsin. Tabii ki öğrenme sürecinde forumumuzu da kullanabilir, bilgine bilgi katabilirsin. Esenlikler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.