Gerçek-Sosyal Hayat İle İlgili Sıkıntılarınızda Yardımcı Olacağım

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Öncelikle Sa kardeşim mesela bi yerde oturuyoruz 3kız 3erkek muhabbet ediyoruz ama ben hiç muhabbet edermiyorum konuşacak bişey bulamıyorum hiç bişey ilgimi çekmiyo konuşulam herşey gereksiz geliyo bana bide 7/24 inci sözlükte takılıyorum onlarda benim gibi evden çıkmayan insanlar yaklaşık 500 kişiyiz çok güzel muhabbet ediyoruz ama kalkıpta kızla bu muhabbetleri yapamam

13 Eki 2015
194
0
Öncelikle konuyu düşünmeniz çok güzel. Sizi tebrik ediyorum.

İkinci olarak benim bir sorunum var. Çok eziğim yani biri/birileri bana sürekli gülüyor, dalga geçiyormuş gibi hissediyorum. Becerikliyim de kendimi övmek gibi olmasın ama verilen işi becerebiliyorum anlamında. Sakın yanlış anlamayın. Konuşma tarzımdan anlamışsınızdır cümleme dikkat ediyorum ve saygılıyım bu yüzden ezikleniyorum. :RpS_thumbsup:

Kardeşim aynı durum yaklaşık 1 yıl öncesine kadar bende de oluyordu. Sen onları takma kafana o süreç içerisinde kendini daha çok geliştirmeye çalış ve ileride onları ez. Ben bu süreci nasıl mı aştım, kendi kafama göre arkadaş/lar bulmaya çalıştım. Bir düşününce her insanın dalga geçilecek bir özelliği var ama önemli olan insanlarla dalga geçmek değil onların yanlışlarını uyarıcı bir tavırla (karşıdaki kişi o tavrı anlamayacaksa boş ver takılsın kafasına göre) onu oyar. Sana tavsiye ettiğim bir pdf var onu indir ve oku insanların nasıl olduklarını kafanda çözersin bana yardımcı oluyor ve olmaya devam ediyor. Yine bu forumdan bulduğum bir pdf.
Tavsiyem defalarca oku veya bir defa ses kaydı alarak oku ve onu defalarca dinle. İnsaları çözmene yardımcı olur. İnsanları çözmek bana ne kazandırır diyecek olursan daha rahat olursun kimlerin ne kusuru var anlarsın ve hiç bir insanın mükemmel olmadığını anlarsın.
Not: Konuşma tarzımda eziklik var demişsin sen ezik değilsin seni eleştiren insanlar eziktir. Konuşma tarzın ne ukala bir tavırda ne de çok alçak bir tavırda olsun. Orta ses tonunda sakin bir şekilde konuşursan kelimeleri daha açık ifade edersin.(Not' u yazımın içine koymayı unutmuşum. Uzun yazılar yazma konusunda sıkıntım var.)
Sana yardımcı olduysam ne mutlu bana..

Yüz Okuma Sanatı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.