Gerçekten Sınırsız Gmail Açmak!

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Merhaba sevgili TürkHackTeam okurları bu yazımda sizlere nasıl sınırsız gmail açabileceğinizi anlatacağım.

gmail-yeni-logo-061020.jpg

Bu methodun patlama olasılığı çok düşüktür.

Google 5-6 gmail açtıktan sonra bizim ip ve mac adresimizi sınırlar ve doğrulama kodu ister.

Bunun önüne geçebilmek için ihtiyacımız olan şey:

1. Mobil veri
  2. Linux işletim sistemli bir bilgisayar
  3. Mozilla Firefox

Şimdi öncelikle bilgisayarımıza mobil verimizi bağlıyoruz sonrasında Mozilla Firefox gizli sekmeden açabildiğimiz kadar gmail açıyoruz.

Ardından mobil veriyi uçak moduna alıp linux bilgisayarımızın mac adresini değiştiriyoruz. İsteğe bağlı olarak mozilla verilerinde temizlenebilir. Sonra mobil veriyi tekrar açıp yeniden aynı işlemleri yapıyoruz.

Bu taktiği kimse paylaşmıyor tamamen bana aittir. Lütfen başka forumlarda, sitelerde kendi adınızla paylaşmayın.

Not: Bu işlemi mobil veriden yapmak istemeyenler onun yerine modeme reset atabilirler.

Mac adresi değiştirmek için:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bshXz5r-CQA[/ame]

Not 2:Bu yöntem haricinde 15-20 dolara satılan programlarda var onları da kullanabilirsiniz

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
Cidden işe yarar ise güzel çünkü bu sıralar Gmail hesabı satma çıkmış yada ben yeni gördüm... Eline sağlık

Dwayne J2

Üye
3 Şub 2015
53
0
İstanbul
hocam yine istiyor linuxu sıfırdan kurdum ilk bişey yapmadan denedim hesap açmayı tel no istedi modemi kapatıp mac adresi değiştirip tekrar firefox gizli sekmeden girip denedim yine telefon numarası istedi 3 4 kere denedim böyle sadece 1 hesap açmama izin verdi

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
hocam yine istiyor linuxu sıfırdan kurdum ilk bişey yapmadan denedim hesap açmayı tel no istedi modemi kapatıp mac adresi değiştirip tekrar firefox gizli sekmeden girip denedim yine telefon numarası istedi 3 4 kere denedim böyle sadece 1 hesap açmama izin verdi

Değerli üye modemi kapatıp açtığınızda ip adresiniz değişmez.Modeme reset atmanız (sıfırlamanız) gerekmekte.

@Dwayne J2

Fruteborce

Yeni üye
19 Ocak 2021
34
0
[A]nkara
Değerli üye modemi kapatıp açtığınızda ip adresiniz değişmez.Modeme reset atmanız (sıfırlamanız) gerekmekte.

@Dwayne J2

devrem işe yaramaz o taktikler. mac adresi depolayamaz google mac adresini alamaz web tarayıcısından. artık google herşeyde istiyor tel numarasını. en iyi yol telefon ayarlarından hesaplar bölümüne girip oradan hesap ekleye tıklamak. ondan sonra da google'ı seçip hesap açmak. %50 istemez telefon numarası özellikle eski telefonlarda kesin istemez

MrSytem devrem denemediğin konuları açma bence daha çünkü teyitsiz konular vakit kaybettiriyor üyelere

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
;9291463' Alıntı:
@MrSytem devrem denemediğin konuları açma bence daha çünkü teyitsiz konular vakit kaybettiriyor üyelere

Konu teyitli dostum.Ayriyetten Google mac tutuyor.Mac ve ip değiştirdiğin zaman seni farklı cihaz olarak algılar. Fruteborce

Not:Bir yetkilinin denemesini rica ediyorum eğer olmuyorsa konu kaldırılabilir.

Fruteborce

Yeni üye
19 Ocak 2021
34
0
[A]nkara
Konu teyitli dostum.Ayriyetten Google mac tutuyor.Mac ve ip değiştirdiğin zaman seni farklı cihaz olarak algılar. @Fruteborce

Not:Bir yetkilinin denemesini rica ediyorum eğer olmuyorsa konu kaldırılabilir.

hayır google mac tutamaz. mac adresini tarayıcıdan (firefox chrome edge) alamaz anca telefonda google uygulamasından alabilir.

konuda zaten teyitli falanda değil teyit nerde konuda göremiyorum bence kaldırılmalı

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
hayır google mac tutamaz. mac adresini tarayıcıdan (firefox chrome edge) alamaz anca telefonda google uygulamasından alabilir.

konuda zaten teyitli falanda değil teyit nerde konuda göremiyorum bence kaldırılmalı

Keşke sadece mac tutsa.Yetkililer isterse kaldırır ortada senlik bir mevzu yok.

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
"We collect the publicly broadcast MAC addresses of Wi-Fi access points. If a user has enabled wireless tethering on a mobile device, that device becomes a Wi-Fi access point, so the MAC address of such an access point may also be included in the database."(2011 tarihli bir yazıdan)

Burada söylendiğine göre Google sadece Wi-Fi erişim noktalarına ait MAC adreslerini (bu örnekte kablosuzu açtığın telefonuna ait MAC adresi oluyor) tutuyor.Kesin de değil, belki veritabanımızda yer alabilir demiş.Yani değiştirmen gereken PC'nin değil telefonunun MAC adresi.

Fruteborce MrSytem

Fruteborce

Yeni üye
19 Ocak 2021
34
0
[A]nkara
"We collect the publicly broadcast MAC addresses of Wi-Fi access points. If a user has enabled wireless tethering on a mobile device, that device becomes a Wi-Fi access point, so the MAC address of such an access point may also be included in the database."(2011 tarihli bir yazıdan)

Burada söylendiğine göre Google sadece Wi-Fi erişim noktalarına ait MAC adreslerini (bu örnekte kablosuzu açtığın telefonuna ait MAC adresi oluyor) tutuyor.Kesin de değil, belki veritabanımızda yer alabilir demiş.Yani değiştirmen gereken PC'nin değil telefonunun MAC adresi.

@Fruteborce @MrSytem

aynen öyle devrem sadece telefonunkini alabilir o da gapps yüklüyse. yoksa tarayıcıdan alamaz kimse kimsenin mac'ını

işlemleri pc ve modem ile yapıyorum ama

deneme hacım daha vaktini harcama. eski bir telefon bul ayarlardan hesaplar bölümüne gir ordan hesap ekleye bas ordan google hesabını seç sonra hesabını oluştur keyfine bak. en garantili yöntem benim dediğim yoksa bu yöntemler denenmemiş ve işe yaramayan yöntemler. arkadaş teyitli demiş ama kendi teyit etmemiş hem ispatınıda koymamış konuya. öyle bir şey yok yani MrSytem Fruteborce gl0balfox Dwayne J2

Dwayne J2

Üye
3 Şub 2015
53
0
İstanbul
aynen öyle devrem sadece telefonunkini alabilir o da gapps yüklüyse. yoksa tarayıcıdan alamaz kimse kimsenin mac'ını

deneme hacım daha vaktini harcama. eski bir telefon bul ayarlardan hesaplar bölümüne gir ordan hesap ekleye bas ordan google hesabını seç sonra hesabını oluştur keyfine bak. en garantili yöntem benim dediğim yoksa bu yöntemler denenmemiş ve işe yaramayan yöntemler. arkadaş teyitli demiş ama kendi teyit etmemiş hem ispatınıda koymamış konuya. öyle bir şey yok yani @MrSytem @Fruteborce @gl0balfox @Dwayne J2

dediğin methodu yapıyordum zaten ama 5 hesaptan sonra yine tel istiyor

Qcod3r

Üye
13 Ocak 2021
73
7
L I N U X
devrem işe yaramaz o taktikler. mac adresi depolayamaz google mac adresini alamaz web tarayıcısından. artık google herşeyde istiyor tel numarasını. en iyi yol telefon ayarlarından hesaplar bölümüne girip oradan hesap ekleye tıklamak. ondan sonra da google'ı seçip hesap açmak. %50 istemez telefon numarası özellikle eski telefonlarda kesin istemez
Fruteborce bu söylediklerin yanlış yönlendiriyor çünkü bu sefer de hesapta işlem yapılması gerekiyor diyip numara ekleme menüsüne atıyor.
Saygılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.