Geri döndüm hainlere zulüm olmaya devam !

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,901
1,178
Arkana bak
Aga bee bundan yaklaşık bir yıl öncemi ne telegram hesabım hacklenmişti
bunu bir tanıdık yaptı farkındayım bir yabancı cesaret edemez çünkü
neyse agacım ben bunları buldum bunları ailesine kadar zulüm oldum özür dilettim
kimliklerini ifşaladım
sonra welcome to cezaevi felan derken geri döndük :ROFLMAO:
Hoşgeldin bro.
Bu herşey telegram hesabının hacklenmesiyle başladıysa keşke yapmasaydın derdim.
Çünkü yeni bir hesap açabilirdin neden uğraştınki bu kadar
İyi forumlar dilerim, bu forumda kalıcı olup insanlara yardımcı olman dileğiyle.

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
44
Heryerdeyiz
Kızdırdık seni abi bizimkinide çalma sonra 14 yılımı verdim ben bu foruma bi üyeliğine sahip cıkamıyorsun burda bana çocuk muhamelesi yapıyorsun 2009 dan beri kimler geldi geçti 😀 ne işler başardık eğer takıldığın birşey olursa buyut özelden devam edelim 😀😀😀

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
44
Heryerdeyiz
Neden kavga ediyorsak anlamış değilim sanırım Uykum geldi :) hoş geldin beraber çalışmak dileği ile el elden üstündür benden daha iyi ol ki forumun kalitesi artsın kusura bakma kötü giriş yaptık ama konuşma tarzı biraz yaşını ugak gösteriyor asarım keserim :) falan olmaz kardeşim ben 31 yaşındayım yaşımın yarısını bu forumda geçirdim bir çok işte görev aldım siz hangi aenenin üyesisiniz cözemedim ve sizi fark etmedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.