Geri Döndüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

D4RK S0VE

Yeni üye
15 Eyl 2018
7
0
Uzay
Cümleten selamın aleyküm THT Ailesi ben D4RK S0VE Uzun zamandır hack işlerine ara vermiştim Ama artık geri döndüm herkeze başarılar :)

ALANIM:

Web Hack %83
Sosyal Medya Hacking ( Üst Düzey ) %90
Sızma %85

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
ALANIM:

Web Hack %83
Sızma %85
hindiler-neden-gulu-gulu-diye-bagirir-sorusu_1288061.jpg

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Hoş geldin.

Fakat bir şey soracağım.

Web Hack %83
Sızma %85

Bu Yüzdeleri nasıl belirledin ? yani neye göre hesaplayıp buraya attın

D4RK S0VE

Yeni üye
15 Eyl 2018
7
0
Uzay
İlk öncelikle hoşbuldum ben uzun zamandır cyber warrior ve birçok timde yer aldım ve tht nin eski konularında yer aldıgım icin bu yüzdeleri belirttim beni tanıyan tanır birçok kişiyle bağlantım oldugu icin yüzdeler sayılar birşey ifade etmez önemlı olan icraattır düzeltebilirim ama bu yüzdelere yakındır :)

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
İlk öncelikle hoşbuldum ben uzun zamandır cyber warrior ve birçok timde yer aldım ve tht nin eski konularında yer aldıgım icin bu yüzdeleri belirttim beni tanıyan tanır birçok kişiyle bağlantım oldugu icin yüzdeler sayılar birşey ifade etmez önemlı olan icraattır düzeltebilirim ama bu yüzdelere yakındır :)

Bende zamanında cw deydim.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin

Eski nick neydi?

D4RK S0VE

Yeni üye
15 Eyl 2018
7
0
Uzay
Hoşbuldum

Hoşbuldum heçkır ? :) senle iyi anlaşıcagız

Hoşbuldum kardeşim

Hoşbuldum herkeze teşekkür ediyorum

Ne Güzelde Forumu Biliyormusun Alıntı Yapmayı Öğrenerek Başlayabilirsin

:D İyi vakit geçirecez senle :)))

Daha önce hesabın varmıydı burda ? Nicki ne idi varsa ?

Hesabım vardı nicki gene aynıydı fakat sadece bi iş için gelmiştim sonradan gittim zaten tek çalışmayı severim timlerde yer almam ama eskilerden oldugum söylenebilir Tsg Cyberwarrior ds türk siber gelişim gibi birçok platformda yer aldım birçok olaylar oldugu icin ara vermek zorunda kaldım fakat gene pcmin başındayım kendi scriptlerimi sistemlerimi kurunca icraatlarıma yavaştan başlıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Hesabım vardı nicki gene aynıydı fakat sadece bi iş için gelmiştim sonradan gittim zaten tek çalışmayı severim timlerde yer almam ama eskilerden oldugum söylenebilir Tsg Cyberwarrior ds türk siber gelişim gibi birçok platformda yer aldım birçok olaylar oldugu icin ara vermek zorunda kaldım fakat gene pcmin başındayım kendi scriptlerimi sistemlerimi kurunca icraatlarıma yavaştan başlıcam

İyi bakalım zonelerinizi bekliyoruz.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
128
3
xD

Kardeşim aynı nickte nasıl 2 hesap açıyosun ? bu arada diğer hesabına erişimin var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.