Geri dönüş

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Merhaba arkadaşlar. Ben Praturs. Türk Hack Team için yapmış olduğum şarkı hala SoundCloud hesabımda durmaktadır. Sizlerden bir ricam var daha önce bu konuyu açtığımda "Mal mıyız biz?" "Beleşçilik mi yapmaya çalşıyosun sen" gibi tepkiler almıştım bir çok kişiden fakat bu işten fazlasıyla gerekli payını alabilecek bu işi yapabilen birisi. Android ve IOS üzerinden bir programın yazılımının yapılması gerekiyor gerçekten bu iş ile başa çıkabilecek arkadaşlar var ise bana mesaj atsınlar.

Bunun yanı sıra THT için yapılan albüm çalışmalarım sona ermedi hala 4 veya 5 ay oldu fakat albüm çıkarmak öyle basit bir şey değil ki bunu tüm müzisyenler bilir. THT ailesinin sabrından dolayı teşekkür ederim. Dinlemeyenler için;

https://soundcloud.com/enesbalcioglu/tht-original-song

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1

Yardım istedim. Türk Hack Team ekibinden buralarda eskiden Müzik işleri ile uğraşırdım Hack ile değil. Insanlari gaza getirmek için fakat son zamanlarda Türk Hack Team ile olan bağlantım kesildi. Benimde bir konuda yardıma ihtiyacım var ve yazılım konusunda gerçekten iyi olan kişilerin bana mesaj atmasını istedim?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad toplam ömrümde 3 android programı yazdım ama ikisi gerçekten büyük projeler içindi. (biri kıçı kırık firma web sitesinin android'e program olarak aktarımı..)

Android egzersiz de yapmak istediğim bir platformdur ama... Hangi konuda?

praturs

Üye
5 Şub 2011
171
1
Üstad toplam ömrümde 3 android programı yazdım ama ikisi gerçekten büyük projeler içindi. (biri kıçı kırık firma web sitesinin android'e program olarak aktarımı..)

Android egzersiz de yapmak istediğim bir platformdur ama... Hangi konuda?

Özelden mesaj atamıyorum malesef size oradan anlatmam daha doğru olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.