Geri Dönüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mit123

Yeni üye
10 Mar 2016
29
10
Vay be tam 6 sene olmuş yaptığım bir hata 6 sene mi aldı genel af'tan yararlandık sizleri özledim yaptığım hatayı ergenliğime verin hepinize tekrardan merhaba çok özlemişim sizleri zaten takip ediyordum da sadece hesabım kapandığı için huzursuzdum.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Vay be tam 6 sene olmuş yaptığım bir hata 6 sene mi aldı genel af'tan yararlandık sizleri özledim yaptığım hatayı ergenliğime verin hepinize tekrardan merhaba çok özlemişim sizleri zaten takip ediyordum da sadece hesabım kapandığı için huzursuzdum.
Tekrardan Hosgeldin Aramiza

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
544
Kemalizm
Aramıza tekrardan hoş geldin, daha dikkatli olmalısın.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,435
2,616
Merhaba, seni tekrar aramızda görmek çok güzel. Herkesin hataları olduğunu unutmamız önemli. Ergenlik döneminde yaptığın bir hatanın seni bu kadar uzun süre etkilemesi şüphesiz zor olmuştur. Ancak senin de söylediğin gibi, genel affın etkisiyle birlikte yeni bir başlangıç yapma şansın oldu. Artık geçmişi arkada bırakarak geleceğe odaklanabilirsin. Tekrar aramıza hoş geldin.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,439
2,048
35
Osmaniye 80
Hoş geldin fakat yalnız değilsin sonda olmayacaksın kendimden iyi bilirim.
Engelli olunması hatalar ı meşru etmez
Engelsiz olunsada hatalar ı meşru etmez.
Günümüz de 500 tl için 15 gün özgürlüğünden olan insanlar var o yüzden 1 günü ile 1.000 günü aynı hüsran ömüre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.