GetContact Sisteminden Tamamen Bilgilerinizi Silmek //Stajyer Asistan

LockedWorld

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
629
6
Azerbaycan

OgGBES.jpg

Get Connect programını ve ne için kullanıldığını bilmeyen yoktur. Peki olumsuz yanları nedir?
Kullanmaya başladığımız andan bilgilerimiz güvenliği şüphe altına düşüyor. Bu bilgiler hem diğer kullanıcılar tarafından görünür, hem de Get Contact yönetimi bilgileri alarak 3'cü tarafa satabiliyor. Bu gibi nedenlerle birçok ülkede, yasak. Fakat çeşitli yollar ile hala kullanılmaktadır. Peki numaramızı nasıl görünmez yapabiliriz? Bunun için ilk adım hesabı Kaldırmakdır Hesabı kaldırmak için;

1. Uygulama içerisinde yer alan '' ayarlar '' bölümüne girin.
2. '' Hesap Ayarları '' bölümüne girin.
3. '' Hesabı sil '' seçin.

Hesap silinsede , halen numranız sistemden kaldırılmamıştır, tam silinmesi için https://tik.lat/ErMdU/url] bağlantı...n kullanmasını öneririm [/COLOR][/CENTER][/B]

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Ara 2017
141
0
İstanbul
Ben kullanıyorum valla hangi numarayı girsem hepsinin ismini gösteriyor bana.
Bazen tanımadıklarımı araştırıyorum vitrinci cengiz vs. çıkıyor arıyorum diyorum siz vitrinci cengizmisiniz vs :)

Bilgi derken ne tür bilgiler TC vs. mi görebiliyorlar.

swarm

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
883
1
Bırakın kullansınlar arkadaşlar. Aklı olan zaten böyle bi uygulama indirmez.

LockedWorld

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
629
6
Azerbaycan
Ben kullanıyorum valla hangi numarayı girsem hepsinin ismini gösteriyor bana.
Bazen tanımadıklarımı araştırıyorum vitrinci cengiz vs. çıkıyor arıyorum diyorum siz vitrinci cengizmisiniz vs :)

Bilgi derken ne tür bilgiler TC vs. mi görebiliyorlar.

ZoRRoKiN hocamın paylaştığı konuya baka bilirsin

Bırakın kullansınlar arkadaşlar. Aklı olan zaten böyle bi uygulama indirmez.

Uyarmak bizden :)

garsamba

Üye
9 Ara 2017
86
0
Ben yardımda numara sorgulama sitesi soranlara tavsiye etmişimdir.
Uygulama bi dünya izin istiyor sizden. Siz pc den android emulator kurup sıfır google hesabı üzerinden açıp uygulamayı öyle indiripte kullanın. Zaten bundaki sonuçlar numaraapp taki sorgulamayla aynı çıkıyor. Ordan kopyala yapıştır galiba.

Alternatif arayanlara çoklu sonuç çıkarmasada Numara Sorgulama Servisi - TurkTuccar.com sitesini tavsiye ederim.

LockedWorld

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
629
6
Azerbaycan
Ben yardımda numara sorgulama sitesi soranlara tavsiye etmişimdir.
Uygulama bi dünya izin istiyor sizden. Siz pc den android emulator kurup sıfır google hesabı üzerinden açıp uygulamayı öyle indiripte kullanın. Zaten bundaki sonuçlar numaraapp taki sorgulamayla aynı çıkıyor. Ordan kopyala yapıştır galiba.

Alternatif arayanlara çoklu sonuç çıkarmasada Numara Sorgulama Servisi - TurkTuccar.com sitesini tavsiye ederim.

Hocam zaten adamlar bilgi toplamak için yapmış diye biliriz. İlgi göreceklerini biliyorlar. Ve kolayca bilgi ele geçirecekleri belli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.