GFX Çalışmam

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Merhaba
Kendime basit bir gfx çalışma yaptım.

İmzasız:

İmzalı:

PJ yazıyor ama gene de imza ekleyim dedim.

Yorumlarınızı bekliyorum eleştiriye açığım.
Son günlerde Gfx'e biraz merak sardım :)

uzaylgen

Katılımcı Üye
12 Mar 2019
757
2
172
Linux
Genel olarak güzel , eline sağlık

"PJ" yazısı kırmızı tonlarında olsaydı nasıl olurdu acaba

Teslα

Üye
18 Mar 2018
136
32
Adobe
Bölüm Kurallarında Tasarıma İmza Eklemek Yazıyor Ama Kendinde Özel Yaptığında Ve İçinde Nickin ve / veya kısaltması varsa imza bırakmana gerek yok . İmzalı fotoğrafı istersen silebilirsin. Eline Sağlık Güzel Olmuş <3

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
959
Arka plan tek wallpaper değil,tebrik ederim,güzel bir çalışma olmuş sadece renk uyumlarında hata var onuda sen çözebilecek güçtesin başarılar dilerim :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.