Gizlenmek için

somun321

Yeni üye
11 May 2019
11
7
Su
Mesela ben yabancı bir siteyi hacklerken arkamda iz bırakmamak için ne yapmam gerek? Sadece VPN kurtarır mı? Verebileceğiniz tavsiyeler varsa açığım.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,332
920
Tor gibi tarayıcılar var... bu tarayıcılar üzerinden dene. Bazen VPN yeterli olamayabiliyor.
Önemsiz bir siteye saldırırsan VPN yeterli olabilir ama büyük devlet sitelerine veya özel sitelere saldırılarda VPN yeterli pekte olmaz.

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
684
218
/root/
Mesela ben yabancı bir siteyi hacklerken arkamda iz bırakmamak için ne yapmam gerek? Sadece VPN kurtarır mı? Verebileceğiniz tavsiyeler varsa açığım.
Tavsiyem TOR ağını kullanman. VPN servisleri üst düzey bir güvenlik sağlamaz. GitHub üzerinden Anonsurf aracına bakabilirsin.

Fakat unutma, bulmak isterlerse bulurlar.

SQYROOT

Yeni üye
2 May 2022
25
8
bildiğim kadarıyla vpn şirketlerinin seni elevermesi yüksek. proxy kullanarak ağ üzerinde kendini anonim hale getirebilirsin bunlar için toollar oluşturulmuş şekilde var github da bulabilirsin ama vpnlere fazla güvenme.

Vatanımın toprağı temizdir; elimi ve elimizi kirletmez!

Tavsiyem TOR ağını kullanman. VPN servisleri üst düzey bir güvenlik sağlamaz. GitHub üzerinden Anonsurf aracına bakabilirsin.

Fakat unutma, bulmak isterlerse bulurlar.
bu arada anonsurfü bende kullandım cidden güzel bir tool öneririm.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba değerli forum üyesi;

VPN ne çok güvenme vpn tespit edilir vpn nin sağladığı server lar bellidir vpn yerine anonim sunuculardan sağlanan tor ağını kullanınız ve hacklediginiz bir sitede iz bırakmamak sizin bilginize tecrübenize kalan birşey. En basit olarak log kayıtlarını denilebilir ve sistemi yanılmak için çeşitli aktivitelerde düzenleyebilirsin .

K

KAORINA

Ziyaretçi
Tor gibi tarayıcılar var... bu tarayıcılar üzerinden dene. Bazen VPN yeterli olamayabiliyor.
Önemsiz bir siteye saldırırsan VPN yeterli olabilir ama büyük devlet sitelerine veya özel sitelere saldırılarda VPN yeterli pekte olmaz.
TOR %100 GÜVENLİ DEĞİLDİR! anonsurf KULLANIN whonix/macchanger VB BİR CAFE YE GİDİN ORANIN İNTERNET.İ Nİ KULLANIN YADA BİR PC ALIN İŞİNİZİ BİTİRİN VERİLERİ SİLİN PC Yİ YAKIN VE DENİZE ATIN NOT EĞER ÇOK ZENGİNSENİZ... DEVLET DEN KAÇMAK İMKANSIZ TÜRKİYE'DE BİRAZ KOLAY... AMA ZOR

Wise/anonsurf/macchanger/whonix

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
4,806

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,618
1,201
Anıtkabir
Tr sitelere bulaşma yapma onun dışında yabancı sitelere saldirsan bişi olmaz sıkıntı olmaz bı vpn işine yarar kimse ordan burdaki adam için uğraşmaz kritik bir şey yapmadığın sürece.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.