Gizli Hesabı Takip Etmeden Görebilme

D4rkALeX

Yeni üye
12 Haz 2008
23
2
Selamlar,

Arkadaşlar bu postegro falan kapalı ama, benim hesabımı görüntüleyen hikayelerime bakan bi hesap var. Nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Takip etmediğimiz gizli hesaba nasıl bakabiliriz hiç bir yol geliştiren yada bulan var mı?

Noxe

Katılımcı Üye
24 Nis 2023
644
772
(:
Piyasada kapalı Instagram hesabını görüntüleme ile ilgili güncel bir uygulama veya bir site yok diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltirler. Bu durumda karşı tarafın görebildiğini iddia ediyorsan büyük bir ihtimalle stalk yapıyordur

D4rkALeX

Yeni üye
12 Haz 2008
23
2
Piyasada kapalı Instagram hesabını görüntüleme ile ilgili güncel bir uygulama veya bir site yok diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltirler. Bu durumda karşı tarafın görebildiğini iddia ediyorsan büyük bir ihtimalle stalk yapıyordur
Evet iddia ediyorum çünkü benim hikayeme bakan hesap ile takipleşme yok, aynı zamanda hesabın takipçisi 0, takip ettiği de 0. ekran görüntülerim var. Ama hikayemi görüntüleyenlerde görünüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.