Gizli Soru Deyip Geçmeyin (!) Püf Noktalar

DARHALL

Üye
22 Ağu 2008
165
0
29
Ankara
Gizli Soru Deyip Geçmeyin (!) Püf Noktalar

Bir makale yazarken belki de yazarken en çok hoşlandığım bölümü burasıdır. Belki çoğunuz bu yazımı okuduktan sonra gizli soru ve şifresini değiştirecektir. Gizli soru ile msn hacklenir mi ? Evet hacklenir hemde nasıl hacklenir bir çok güvenlik adımı geçilir mi ? Evet geçilir hemde nasıl geçilir. Ben bu yöntemle sayı vermek istemiyorum inanın bir hayli çok msn i ele geçirdim. Çoğu kişi msn e kaydolurken gizli sorusuna önem vermez sallama bişeyler girer veya kendisi için çok anlamı olan devamlı kullandığı kelimeri girer.
Bunu 2 şekilde aşabiliriz.
1) Kişinin kişisel özelliklerini çözümlemeye göre verilen cevaplar
2) En çok kullanılan kelimerden oluşan cevaplar veya gerçekçi cevaplar

1. sini açıklamak gerekirse kişinin özelliklerini tanımladık bu kişi gayriciddi veya ters cevaplar veren biri ise verdiği cevapta bir o kadar anlamsız olacaktır.
Örneğin; Annenizin Doğum Yeri sorusuna ben çoğu kişinin msn inde verilen cevabı söylemek istiyorum ama öncesinde biraz tahmin yürütün.

Evet arkadaşlar ben geneli için geçerli yani tüm gizli sorulara en çok verilen cevaplarda
‘sanane’ cevabı ile karşılaştım. Eğer cevap veren kişi ters bir kişilik yapısına sahipse büyük ihtimal bu tür cevaplar verecektir.
2.sini açıklamak gerekirse en çok hangi kelimeler kullanılıyorsa onları deneyin. Örneğin en sevdiğiniz arkadaşınız sorusuna bilinen klasik isimler girin. Bunu tahmin etmesi zordur. Veya anneninizin doğum yeri sorusuna aldığımız notlar çerçevesinde nereli olduğunu öğrenmiş isek eğer bu çok kolay olacaktır. Çoğu kişi bu msn hack işleri sık olmadığı zamanlarda önem vermeden gerçek veriler girerdi bu yüzden eski toprakların veya pek sanalla içli dışlı olmayanların verdiği cevaplar doğru cevaplardır. Bu yüzden sizde o kişinin verebileceği cevaplar doğrultusunda aldığız notlardan faydalanmalısınız. Birde verdiği bilgilerin tutarlılığı daima kotrol edin yani size verdiği basit bilgilerin dahi daha sonra verdiği bilgilerle uyuştuğunu kontrol edin bu stratejinizi kaydırma veya doğru istikamette devam etmenizi belirlemenize yardımcı olacaktır. Karşınızdaki kişinin sizi ciddiye alması için seviyenizi yüksek tutun bir çok konuda bilginizi gösterin fakat bunu yaparken şımarıklık vb şekilde değilde son derece mütevazi bir şekilde yaparsanız sizin için en iyi sonucu verecektir.
Peki diyorsunuz kardeşim bu denemelerde çok fazla denediniz gibisinden yazı çıkıyor deneme yapamıyorum. İşte bunun çözümü çok basittir bu çok fazla deneme yaptınız yazısını aldıktan 15 sn sonra açılacaktır.Tamam deyip tekrar gizli soru tahmin etme paneline girin. Bu hotmail için geçerli tabi. Bazı yerlerde sınırsız '' Unutmayalım ki hiçbir şey imkansız değildir.Ve bu söylediklerimin(diğer sm konularım dahil) %100 gerçekleşmesi için söylediklerimin %100 ünü uygulamanız yetmeyebilir bunun için benim söylemediğim ve kendinizin ilave edeceği %100 lük kısmı ekleyerek %200 lük kısmı uygulayabilirsiniz. '' Bu oran başka dökümanlarla artabilir fakat eminim ki sonuca %100 ulaşırsınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.