gizli sorularda alternatif çözümler ve fikirlerim

gepsalmaa

Katılımcı Üye
20 Ağu 2009
636
3
Konya
arkadaslar öncelikle gecmiste ve günümüzde elimizden gelen ve hotmail in de yardım ve destekleriyle gizli sorudan hepimiz msn calmısızdır :mml simdi gizli sorulara pratik ama genelde verilen cevapları yazacağım:

annenizin dogum yeri : kisinin facebook profilinde memleketi nere ise kesinlikle orasını yazıyor eger hala cevaba yanıt alamadıysam isi inada bindiriyorum o ilin tüm ilcelerini yazıyorum

en sevdiğiniz çocukluk arkadasınız:bundada kisiyi fazla tanımıyorsam eger facebook taki ailedeki kisilere yada yorumlarda kardesim dostum vs. konusan kisilerin isimlerini kullanıyorum hic olmadı klasik isimleri sallıyorum

ilk arabanızın adı nedir: bunada genelde ferrari yada şahin yapıyorlar...bundada türkiyede genelde kullanılan arabaları yazıyorum

tarihte en sevdiğiniz kisilik: bundada babam,atatürk,kendim yada hazreti muhammet isimleri sıklıkla karsılastım

Genel olarakta eger kisi fazla galeye almıyorsa gizli soruyu cevaplarıda su oluyor

sanane,,napcan,napıcan,ismini,msn adresinin ismini yada cep telefon numarasını yada ve yada :D 1 den 9 a kadar rakamları deneyiniz..

hicbiryerden alıntı yapılmamıstır umarım aklınıza yatar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.