Gizli Yanıt İle İlgili Tiyo

katemlireis

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
840
0
AYYILDIZ.TR
Arkadaşlar bnm en çok rastladığım sizin gibi sanane Atatürk vb gizli yanıtlar ama evcil hayvan sorusunda bazıları cok büyük gaflete düşüyor örneğin ********@hotmail.com gibi bir hotmail adresinin gizli yanıtı evcil hayvan ise büyük ihtimal ya kanarya yada aslandır ve ya bnm denediğim bi yöntem var adam hotmail kurmuş içinde 200 liralık çar var bn oyundan konuştum aldım msn sini uyanığım ya hizli yanıttan girmeye çalışacam msn :ali_hasan lı bişi di adamın adı ali gizli yanıt ne biliomusunuz en sevdiği arkadaşı sizce ne ? tabiki hasan :) burada anlatmak istediğim msn adresi gizli yanıtı bağırıo zaten birazda adamı tanıosan pekde zor değil ayrıca bu çaldığım adam 12-13 yaşında bir bebe de değil koca 20 yaşında adam en sağlamı logger atmak ama bu nekadar eski olsada iş görür bu kouda facebook cok işe yarıyor memleket herşey kabak gibi ortada geresi sizin maharetinize kalmış Rastgele :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

canseren

Katılımcı Üye
8 Kas 2011
427
1
37
Hatay
ben genellikle gizli yanıttaki evcil hayvanı gördügümde köpek yazıyordum :D yada boncuk karabaş :D

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
kardeş bu gizli yanıttan msn kırana kadar ölüyorum yaw daha kısa bir yolu yokmu
adamla konuşuyom en sevdiğin çocukluk arkadaşının adı nedir diye adam diyi msn adresimi kıracan demi çakal siktiri çakıyor bana :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.