Gizlilik Paketi - Yüksek Güvenlik (İlk ve Tek) İnternette Görünmez Olun //By Okeans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
teşekkürler.
Gizlenmek için hepsini kurmak zorundamıyız? Mesela Sadece CyberGhost yeterli olur mu kardeşim?

Sadece cyberghost hiç bir işe yaramayabilir çünkü ip gizlersin pc ne girerler bunun için Comodo internet security lazım olmaz dosya kopyalarlar şifrelemme lazım yani tabi küçük işler için cyberghost yeter çünkü mini bişey için örnek: afedersin cinsel içerikli şeyler mesela bunun için senin peşine düşmezler düşselerde ip gizli diye bunlamı uraşçam derler fakat çok kolayca bulurlar seni

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Kardeşim bakalım :D Bi saten ben türk polisin yakalayıcağnını sanmıyorum,konuma bakarsanız siber ve bilişim suçları nasıl tespit ediyor diye ordan anlarısnız :) Türk polisi facebook gbii sosyal medya hesaplarına ileti gönderiyor ordan ipyi alıp eve baskın,birde vpn kullanıyorsa vpn sunusuuna mail yada fax gönderiyoalrdı

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Kardeşim bakalım :D Bi saten ben türk polisin yakalayıcağnını sanmıyorum,konuma bakarsanız siber ve bilişim suçları nasıl tespit ediyor diye ordan anlarısnız :) Türk polisi facebook gbii sosyal medya hesaplarına ileti gönderiyor ordan ipyi alıp eve baskın,birde vpn kullanıyorsa vpn sunusuuna mail yada fax gönderiyoalrdı

işte altada beyin ile güvenlik diye açıkladım inanmayın falan diye yani bide ne demeye çalıştınızı anlamadım :D

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
neye inanmayın dedim? sen şimdi bu konuyu sallıyarakmı yazdın?

kardeş ben A dedim sen 9 sonucunu çıkarttın tebrik ediyorum :D hayır senin demeye çalıştığın polisler sosyal mühendislik ile insanları kandırıp yakalıyolar dedin ya sen yada ben öyle anladım bende sana dedimki zaten altta yazdım polis gibi insanlar sizi sosyal mühendislik ile kandırırlar onlara inanmayın diye yazdım dedim :D büyük ihtimalle şu an bunu okudun ama hiç bir şey anlamadın eğer öyle ise bide şöyle açıklayayım.

sen bir yorum yazdın
ben o yorumu okudum
ve senin demek istediğin şeyin "polisler insanları kandırıp yakalıyorlar" olduğu sonucuna vardım ve dedimki " zaten aşşağıda "böyle sizin ip nizi isteyen kişilere inanmayın " diye belirttim dedim :D

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
T-Mac internet driveri gözükmeyenler internet driver güncellesin güncellemeyi bilmeyenler yada marka model bu program ile yapsın TIKLA

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Musileno ya sormak lazım o nasıl değerlendiriyor yine bulabilirlermi polisler :D

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Eline saglık kardeşim adamsın. :) ;)
saolasın kardeşim.

Musileno ya sormak lazım o nasıl değerlendiriyor yine bulabilirlermi polisler :D

kardeş galiba okumadın polisler tabiki bulabilir sadece çok zorlaştırır asla sizi bulamama gibi bir durum olamaz en iyi programları kullan para bas gizlilik için yine bulurlar ama böyle önlemler alırsan 1 saat uraşıp bulacaklarsa 1 hafta uğraşırlar gibi

ßéYaZ

Üye
10 Eyl 2007
164
0
Açtığın Konular Harici, Anlatımın Çok Hoşuma Gitti Keşke herkes senin gibi anlatımlı bir şekilde programını açıklasa süpersin ustad gerçekten başarılısın...+rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.