Gizlilik Paketi - Yüksek Güvenlik (İlk ve Tek) İnternette Görünmez Olun //By Okeans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
kardeşim şimdi gerçekten bunlarla polis yakalayamayacağınımı düşünüyorsun ve mac adresini deiştiririm de hep onlamı uraşıcam beya?

kardeş ben yakalamayacak demedim lütfen konuyu oku sadece zorlaşır seni bulmak için 1 şifremi çözmesi gerek 100 şifre çözer 1 gündemi bulacak 1 ayda bulur mac adresini değiştirmekle sürekli uğraşma bir iş yapmaya başlayınca uraş facebookta gezerken niye gizlenmek istesin bir insan

adamsın adam çok teşekkürler sonunda şöyle birşey bulabildim

teşekkürler

Eline Sağlık Güzel Paket Olmuş

eyvallah

karddeşim allah razı olsun ellerine sağlık

önemli değil

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Kardeşim üstte yazdığın "Polisin sizi bulma olasılığı çok düşük." cümle gereğinden fazla saçma. Telekom'dan asla saklanamazsın. Ne yaparsan yap istersen bilgisayarına sanal makina kur hatta onun içinede bir tane sanal makina kur satın aldığın VPN'ye bağlan genede bulurlar seni.

şimdik kardeş vpn üzerinden bulmasınlar diye logsuz vpn önerdim cümle saçma değil bağlantıları şifreliyor zaten cümlenin akışına bakarsan olasılık düşük yani bulurlar ama zorlanırlar

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
gizli olup olmadıgını nasıl anlarsın
misal ben siteye girdigimde osmanol yazıyorsa sistem
beni görüyor demekdir kulanıcı adı şifre tekrar isterse demek
internetde gizlenmişsin demekdir bunun için
kulanıcı adı şifresi girdikden sonra beni hatırla işaretlemeniz gerekiyor basit
bir yöndem

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.