Globfone başka numarayı arıyor

BestOfTheHACK

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
375
0
Nereye
Arkadaşlar ben dün Globfone üzerinden bir arkadaşımı arıyacaktım numarayı doğru yazdım ama başka birisini aradı bir bayan açtı
Sonra kendi numaramı yazdım ama yine aynı kişiyi aradı tabii bende rahatsız etmek istemedim sesini duyar duymaz kapattım
Şuan başka bir numarayı yazdım ve yine aynı kişiyi aradı

Aranan kişi hakkında hiçbir bilgim yok neden böyle yapıyor başkasını arıyor

Aranan kişi şikayet ederse diye korkuyorum bir şey olurmu 3kez yurt dışı numarasından aradım rahatsız olmuştur herhalde

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
aramayı nasıl yaptın ?
ülke seçme bölümüne hiç ellemeden tr numarasının başında +90 (+90532*****11)
olarak ararsan bir sıkıntı cıkmıyor ben böyle kulanmıştım gayette başarılıydı.

20 Şub 2016
51
0
Bu konuya bende şahidim. Ben de arkadaşımı arayacaktım lakin başka birileri açıyordu telefonu. Doğru yazdığımdan emindim. Hatta arama limitini doldurdum VPN ile denedim. Yine olmadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.