GM 8 cihazımda selfie çubuğu çalışmıyor

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Ne telefonda ne de monopodta sıkıntı var ama yinebede çalışmıyor yardımcı olurmusunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden

Merhaba Değerli Forum Üyesi !

Sorun selfie çubuğunda olabilir. Başka bir cihazda deneyiniz.

giphy.gif

Arkadaşım sıkıntı yok diyorum zaten iyi okur musun

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Hertelefon desteklemiyor yazılım yetersizliği olması lazım siz direk google playde araştırma yaparsanız uygun yazılımı bulabilirsiniz
Bulamadım maalesef
Bildiğim kadarıyla GM8 selfie çubuğu vb. altleri destekliyor...

Başka bir çubuk denediğinizde de aynı sonuca ulaşıyorsanız youtube'da kesinlikle vardır...

Bu konuyu forum için gereksiz buluyorum böyle küçük şeyleri bu forumda büyütmenin anlamı yok !
Sorumda forumda büyütmenin gereği var mı diye sormadım araştırma yapmadan direkt konu açmam
Baska telefonda calisiyor mu acaba?
Evet çalışıyor
Selfie çubuğu çalışmıyor olabilir veya destek vermiyordur telefon büyük ihtimalle selfie çubuğu bozuk

Selfie çubuğu bozuk değil denendi GM 8 WhatsApp destek hattıyla görüştüm onlarda çözüm bulamadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.