Gmail 2 adımlı doğrulama sorunu

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
merhaba arkadaşlar ben önceden 2 adımlı doğrulama seçeneğini yapmıştım gmailde. ama şuan o numarayı kullanmıyorum şifremi felan bildiğim halde giriş yapamıyorum. şansada bilgisayara ve telofona format atmıştım ondan dolayıda 2 adımlı doğrulama geliyor. ne yaptıysam giremedim hesaba clash of clans 130 lvl lik çar var. bu 2 adımlı doğrulamayı geçmenin bi yolu yokmu acaba ?

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Geçenlerde bı hesap için bende aradım ama bulamadım. coc hesabını supercell e ticket atip gerekli bilgileri doğru cevaplarsan hesabını geri alabilirsin

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
Arada bir tekrar giriş yap veya şifremi unuttum diyip sıfırla.

şifremi unuttum kaçkez yaptım olmuyor. şifremi unuttum kısmında hesabı nezaman açtın diye bi soru çıkıyordu. açtığım tarihide tam bilmiyordum dün 8-9 kez denedim o yazıda çıkmıyor artık.

Geçenlerde bı hesap için bende aradım ama bulamadım. coc hesabını supercell e ticket atip gerekli bilgileri doğru cevaplarsan hesabını geri alabilirsin

evet onuda deniyeceğim olmassa artık kapanan hattı açtıracam 2 sene oldu hattımıda kapatalı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0
Coc da yanlış hatırlamıyorsam sana şu soruları sorar ; hesabın kullanıcı adı ve klanın adı , hesabın tp si , hesabın belediye binası kaç olduğu ve hesabı nasıl kaybettiğini. Gem yada level sormaz diye düşünüyorum. Bu soruları biliyorsan ticket atip rahatlıkla geri alabilirsin

erdo62

Üye
1 Şub 2015
244
4
Coc da yanlış hatırlamıyorsam sana şu soruları sorar ; hesabın kullanıcı adı ve klanın adı , hesabın tp si , hesabın belediye binası kaç olduğu ve hesabı nasıl kaybettiğini. Gem yada level sormaz diye düşünüyorum. Bu soruları biliyorsan ticket atip rahatlıkla geri alabilirsin

evet onları biliyorum. iyiki clashın ekran görüntüsünü almıştım. deniyeceğim onu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.