Gmail hack

doktorbeyin

Yeni üye
27 Şub 2019
14
1
Selamün aleyküm arkadaşlar gmailimi çalınmıştır iki katlı korumayi almışlar kurtarma postasına ve kurtarma numarası bu değiştirmisler PC olmadığından dolayı şuan ve telefondan kaynaklı termuxda sıkıntı ciktigindan dolayı bir şey yapamıyorum yardım edermisiniz

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Yapacak bişey yok geçmiş olsun... Ancak sosyal mühendislikle alabilirsin. Örneğin sahte bir mesaj atarsin. Link atarsin. Cookie leri çalarak giriş yapıp kurtarma bilgilerini değiştirip almayı deneyebilirsin

doktorbeyin

Yeni üye
27 Şub 2019
14
1
Yapacak bişey yok geçmiş olsun... Ancak sosyal mühendislikle alabilirsin. Örneğin sahte bir mesaj atarsin. Link atarsin. Cookie leri çalarak giriş yapıp kurtarma bilgilerini değiştirip almayı deneyebilirsin

Trojen yollayacam devrem maile scriptler halletmeye çalışacam ama işte kaynaklar kısıtlı sende termux sorun veriyor mu sistemdeki hata mı yoksa sadece bana mı ait bu sorun diğer wordlist yapabileceğim programlara güvenemiyorum

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Trojen yollayacam devrem maile scriptler halletmeye çalışacam ama işte kaynaklar kısıtlı sende termux sorun veriyor mu sistemdeki hata mı yoksa sadece bana mı ait bu sorun diğer wordlist yapabileceğim programlara güvenemiyorum

Wordlist olusturup brute force hemde android... Bu sacma olur. Telefonun ne kadar islemcisi varki... Onun yerine cookie çalmaya çalış. Hesabı calan kişi takip eder mailleri de. Sosyal mühendislik ile daha çabuk cozersin

doktorbeyin

Yeni üye
27 Şub 2019
14
1
Wordlist olusturup brute force hemde android... Bu sacma olur. Telefonun ne kadar islemcisi varki... Onun yerine cookie çalmaya çalış. Hesabı calan kişi takip eder mailleri de. Sosyal mühendislik ile daha çabuk cozersin
Öner'e bileceğin bir program var mı devrem ki devrem şöyle bir şey yok sosyal mühendislik için bir PC lazım değil mi yanlış mı biliyorum benim elimde şuan PC yok kısıtlı bir android tel var bilgim geniş bir çok konu hakkında tecrübem ve bilgim var ama işte olanaklar olmadıgindan dolayı elim kolum bağlı engin bilgilerinize güveniyorum ❤

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.