gmail hesab şifresi kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Eyl 2012
182
0
s.a arkadaşlar ve abiler öncelikle bayramınız kutlu olsun bnm dün 1 yıldır gece gündüz emek verdiğim dark orbit çarı çalındı onu geri almak istiyorum lütfen yardım edin adamın gmail adresi elimde ama şişfresini kıramiyorum lütfen yardım edin şidmiden teşekkür ederim

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Kardesim, gidersin bi kız fake hesap açarsın, adamı oradan eklersin 1-2 gün falan konusursunuz (sosyal mühendislik konuları var onları oku) ondan sonra bi server olusturursun spynet 2.6 darcomet 5.1 gibi programlarla adama bi güzel serveri yedirtirsin ondan sonra gmail hesaplarıymıs facebook hesaplarıymıs hepsi elinde.

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
Bak fake site kur gmailn aynısı sonra o kişi bi mail at mailde gmail şifreniz değiştirlmiştir bu değişikliği geri almak için bu linke tıklayınz dersin o linkte snein gmailin aynısna benzer fakesini yaptığn site adresini versn o giriş yaptğnda şifreler sana gelcektir.Ama önce fake yapmayı öğren

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.