Gmail hesabı nasıl hacklenir ?

LorexSancak

Yeni üye
9 Eki 2019
46
1
Sosyal Muhendislikle Aldim Nasil Hackleyebilirim Bruteforce Demeyin Lütfen Bir Kere Olmadi Kendi bilgilerimle bile denedim alakasiz Birşey Bruteforce ile cok denedim hic bir şekilde Olmuyor özel Wordlist bile olmuyor Lütfen Saglam kaynaklardan

Moderatör tarafında düzenlendi:

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
Cevap: Elimde Gmail Hesabi Var Hacklemek İcin Yöntemler nelerdir

elinde kurbanın gmaili mi gmail hesabı mı var yani gmailini biliyor gmail hesabını mı hacklemek istiyorsun yoksa gmail hesabı var pc sini yada telefonunu mu hacklemek istiyorsun

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
Merhabalar
Bruteforce yöntemi ile yani deneme yanılma yöntemi kullanabilirsiniz ya da karşı tarafa trojen yani virüs atarsanız şifreyi elde edebilirsiniz. İyi forumlar.

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
bir çok yöntem var ama sana phishing öneririm . kendini google tr yetkilisi gibi göstereceksin. yani önce bir yeni mail oluştur [email protected][/email] gibi mesela. sonra google ın gönderdiği mailleri incele ve benzer tarzda mail oluştur . sonra bir mail yolla . içeriğinde de "bugün saat 13.09 da sm-g610f model bir cihazdan bu hesaba oturum açıldı. eğer siz sm-g610f model cihazdan oturum açmadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak şifrenizi yenilemenizi öneririz " diye bir mail atacaksın linkede şifre yenilemek için yazılmış bir script koyacaksın. sonra da kurban linke tıkladığında karşısına eski şifre, yeni şifre, yeni şifre tekrar yazan bir sayfa çıkacak kurban bilgileri doldurduğunda karşısına şifreniz başarıyla değiştirildi yazan bir yazı çıkacak ve artık şifresi senin elinde
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME
NOT : [email protected] deki secruity kelimesini yanlış yazmış olamaın nedeni aynı mailden başkasında da var olma ihtimalidir

Son düzenleme:

IEfsane

Üye
30 Haz 2018
54
0
Sosyal Muhendislikle Aldim Nasil Hackleyebilirim Bruteforce Demeyin Lütfen Bir Kere Olmadi Kendi bilgilerimle bile denedim alakasiz Birşey Bruteforce ile cok denedim hic bir şekilde Olmuyor özel Wordlist bile olmuyor Lütfen Saglam kaynaklardan

Aynı şekilde sosyal mühendislik ile de alabilirsin, karşında ki kişiyi alttan konuşma tavırları ile ve sabit düzgün hitap konuşma dileri ile safına çekebilir. Ardından gerçekleştireceğin işlemi zeka ve pratik becerilerini kullanarak kolayca elde edebilirsin, şahsi düşüncem olarak bunları söylüyorum ve eklemek olursak da tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Her hangi bir programla uğraşmaktansa sadece biraz zamanla konuşarak her şeyi elde edebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.