Gmail şifremi unuttum

29 Ara 2022
56
39
Merhaba arkadaşlar. Ben gmailimin şifresini unuttum. İşin kötüsü gmaili numarayla açmadım. Onun şifresini kırmak mümkün mü? Bana o gmail acil lazım. Yardım ederseniz çok minnettar olurum

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
4,775
Merhaba arkadaşlar. Ben gmailimin şifresini unuttum. İşin kötüsü gmaili numarayla açmadım. Onun şifresini kırmak mümkün mü? Bana o gmail acil lazım. Yardım ederseniz çok minnettar olurum
Şifre kırmak için brute force saldırısı yapılabilir. Ancak brute force saldırıları eskisi kadar işlevsel değil. Tahmini şifreleri deneme yanılma ile bulabilirsin.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
969
Merhabalar

şifrenizi unuttuysanız hatırladığınız ve güvenlik soruları olan bir anket var gmail üzerinde oradan yardım talebi oluşturabilirsiniz diğer şekilde hesabınız fazla deneme yanılma yüzünden kilitlenebilir.

İyi Forumlar

MrMaXim

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
434
234
Yeşil Olan Yerler
Sana üzücü bir haberim var fakat mail oluştururken telefon numarası girmediğin takdirde sana bir uyarı veriyor. Bu uyarı şöyle

Telefon numarası veya kurtarma e-postası girmediğiniz için hesabınızın şifresini unutmanız durumunda hesabınıza tekrar erişemeyeceksiniz onaylıyor musunuz

Bu kısma evet dedim geçtiysen geçmiş olsun üzgünüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.