Gmail şifresi nekadar güçlu gelin örenelim

dj akkon

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
650
0
Gmail günümüzde en çok kullanan e-posta hizmetlerinin başında geliyor. Google’ın e-posta servisi, hem pratikliği hem de güvenilir oluşuyla milyonların tercihi konumunda. Bugün gelen haberle birlikte Gmail’e ne kadar güvenirsiniz bilemiyoruz ama, Apple’ın iCloud faciasının ardından, o kadar çarpıcı olmasa da epey önemli bir hack kriziyle karşı karşıyayız. Rus hacker’lar, 5 milyondan fazla Gmail hesabının giriş bilgilerini İnternet aleminde paylaştı.

BU BÖLUME GMAİLİNİZİ YAZIN VEE { CHECK }DİYİN

EVET GÖRDUNUZ GİBİ HEPSİ BU KADAR

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

İYİ FORUMLAR DİLERİM

Son düzenleme:

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Benim hesap sağlammış. :D

85cbda689bd833013f6eb2830b0d1083.ead51370540cc3c658c47770ea651ef1.jpeg

aslanmax75

Uzman üye
19 Nis 2014
1,477
120
Cyber Space
Bunun şifren ile alakası yok 3 gün önce rus hacklerlar tarafından 5 milyon hesap hacklendi ve bilgiler sızdırıldı . Bu site ise sizin hesaba girildimi girilmedimi diye kontrol ediyor şifre ile alakası yok lütfen yalan yanlış bilgi vermeyin .

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Arkadaşlar 2adımlı doğrulamayı etkinleştirirseniz kimse hesabınızı çalamaz

lider0342

Yeni üye
1 Ocak 2015
11
0
arkadaşlar kız arkadaşımın gmail hesabı çalındı ben çalanı biliyorum fakat gmail hesabını alamadım eğer g mail hesabını ala bilecek arkadaş ulaşsın (PARASI NE İSE VERECEM) yeterki şu gmail.com hesabını alalım

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Her siteye güvenmeyin adamlar belkide sizin e-mail adreslerinizi veritabanına kontrol ediyorlar bu şekilde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.