gmail şifresini kırma

bmhlk

Yeni üye
26 Haz 2022
2
0
kendi gmailimin şifresini unutum vede herşeyi denedim termux tan denedim olmadı kırabilcek bi arkadaş varmıdır yada bana öğretsin ben yapıyım burdaki formlara iyicene baktım ama sonuç alamadım bu termux gibi programları kullanmakta yeniyim bi yol gösterin bana

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,469
2,641
Merhaba Değerli Üyemiz, şifrenizi unuttuysanız, şifremi unuttum diyin ve size gösterilen Yolları izleyin. Bir diğer yol ise, şifre kırma yöntemleridir. Brute force gibi birçok şifre kırma yönetimi vardır. Brute Force ile yapmak zor. Bunu yapmak zor neden zor? Eğer şifreniz böyle ise Mehmet.475+#!03 gibi ise bulması çok çok zordur. Çünkü Brute Force milyarlarca kombinasyon girmekte. Öncelikle basit şifreleri deniyor örneğin 1234 2345 vs. Tabii bunu yaparken baya zaman almakta sizin bilgisayarınız ne kadar hızlıysa o kadar erken bitirir işte biz Brute Force diyoruz. Bir diğeri ise ocl-Hashcat-plus'tır. Buda bir şifre kırma yönetimidir. Dilerseniz bunları internet üzerinden arayabilirsiniz.
İyi Forumlar.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Merhaba,

• "Şifremi Unuttum" seçeneği kullanabilirsiniz.
  • Gmail Destek Ekibi ile görüşebilirsiniz.
  • Forumumuzda bulunan Kaynaklar bölümünden istediğiniz toola ve kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar...

bmhlk

Yeni üye
26 Haz 2022
2
0
google destek pek bi sonuç alamadım doğrulama niyetine bi bilgi girmedim ne tel ne eposta o yüzden kırma işlemlerine başvurdum ama bunları öğrenmek çok zor benim için

Kendi mailimin hash kodunun nasıl bulabilirim

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
kendi gmailimin şifresini unutum vede herşeyi denedim termux tan denedim olmadı kırabilcek bi arkadaş varmıdır yada bana öğretsin ben yapıyım burdaki formlara iyicene baktım ama sonuç alamadım bu termux gibi programları kullanmakta yeniyim bi yol gösterin bana
Merhaba değerli forum üyesi;
Hesabını kurtarmak için hesap kurtarma işlemlerini deneyebilirsin kurtarma epostan vb. var ise daha kolay olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.