Google Adsense Kazanç Sorunu

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
1 mayısta sitem adsense onay aldı.
Reklamlarda ki gelirler belli bi miktar artıyor fakat sonrasında düşüş yaşanıyor
İlk Hali
Son Hali
Bu neden kaynaklıdır acaba?
Çekilebilir tutar da 0 yazıyor sanırım ilk ayını doldurmadı daha diye.
Bu bir sorun teşkil ediyorsa nasıl düzeltebilirim?

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
1 mayısta sitem adsense onay aldı.
Reklamlarda ki gelirler belli bi miktar artıyor fakat sonrasında düşüş yaşanıyor
İlk Hali
Son Hali
Bu neden kaynaklıdır acaba?
Çekilebilir tutar da 0 yazıyor sanırım ilk ayını doldurmadı daha diye.
Bu bir sorun teşkil ediyorsa nasıl düzeltebilirim?

Maşallah iyi kazanç :) bot falan kullanıyor musunuz ? belki onlardan gelen kazanç silinmiştir

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Yok hayır bot kullanmıyorum hiç sitemde reklam geçiş gibi bir arayüz yapmıştım sadece fakat onu da benim dışında bilen yok yani beta olarak sitemin alt klasöründe bulunuyor

Mrvix

Üye
11 Ağu 2018
139
0
Sizin dışınızda birde adsense nin haberi var herhalde :D isterseniz onu bir süre devre dışı bırakıp gelen ücreti kontrol edin.
:D
deneyeceğim onu da saolun.

Sitenizin konusu ne hakkın da hocam ? İnstagram takipci panelin deki geçişi mi ?

SMM sitesi fakat ayrı bi şeyler daha yapıyorum ücretsiz bi bölüm için koymayı düşünüyordum o geçiş kısmını bunun dışında loginde falan normal görünümlü yazı içi feed reklamları falan var şuan kullanıcıların gördüğü

TaneR591

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
294
0
Dostum Adsene'te ödemeler>işlemler> bölümünde herhangi bir tarihte "Geçersiz Trafik - İçerik için AdSense" yazıyor mu bir bak istersen.

XMaNOD.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.