Google Chrome İçin En İyi Yeni Sekme Sayfaları

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
9pkyD9.png

turkhackteam.org
Son yılların en çok kullanılan iki tarayıcısından biridir Chrome. Çok sayıda platformda kullanılabilen Chrome'u, bilgisayarda kulanırken, Google'ın kendi ana sayfası görünümünü vediği yeni sekme sayfasını kullanıyoruz.
turkhackteam.org
Eminim pek çoğunuz, bu orijinal yeni sekme sayfasını beğenmiyor ya da sıkılıyor. Ancak Google'ın geliştiridiği bu yeni sekme sayfasını kullanmak zorunda olmamamız yanında, pek çok alternatif yeni sekme sayfası uzantıları bulunuyor.
turkhackteam.org
Bu konumda, Chrome tarayıcınız için en iyi yeni sekme sayfası uzantılarını, sizler için sıralayacağım değerli turkhackteam üyeleri.
turkhackteam.org
Momentum
turkhackteam.org
7h_Rdze63q3Mu9Bfu1bncqX1zyAiJwGl4ggKP6rbrnyIKGOagoLN9ISODi1EU3KKesGJXMjn=s640-h400-e365-rw

turkhackteam.org
Momentum, ortasında büyük bir saat ve sizlere ilham vermeyi amaçlayan akıllı duvar kağıtlarına sahip, başarılı bir yeni sekme sayfası.
turkhackteam.org
Görsel açıdan en iyi yeni sekme sayfası uzantılarından biri olan Momentum'u ilk açtığınızda isminizi girmeniz gereken bir bölüm açılıyor.
turkhackteam.org
İsmimizi yazıp Enter'a tıkladıktan sonra, yeni bir bölüm daha açılıyor. Bu bölüme, e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor.
turkhackteam.org
E-posta adresinizi isterseniz girebilir, istemezseniz aşağıda yer alan "Stay logged out" seçeneğine tıklayarak, uzantıyı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
turkhackteam.org
Momentum ile pencerenin sol üst bölümünden kendi isteğinize göre düzenleyebileceğiniz yer imlerine ulaşabilir yada yer imlerinin hemen sağ tarafındaki arama bölümünü kullanarak, Google'da arama gerçekleştirebilirsiniz.
turkhackteam.org
Ayrıca Momentum ile konumunuza göre hava durumu bilgisini, pencerenin sağ üst bölümünde görmeniz mümkün. Pencerenin sol alt bölümünde ise, arka planda gösterilen fotoğrafın nerede çekildiği paylaşılıyor.
turkhackteam.org
Son olarak ekranın orta alt bölümünde ünlü insanların sözleri yer alırken, sağ alt bölümdeki Todo ile, yapılacaklar listesi oluşturabiliyorsunuz.
turkhackteam.org
:: Momentum uzantısını indirmek için tıklayın.
turkhackteam.org
Currently
turkhackteam.org
Ubd9bXdLjlpQiFFaE6K6EIK9WkUXftDCEXRQbGiSEFc2-vAYAVaNYSmzfIOma1sY_ixbsZtw6S8=s640-h400-e365-rw

turkhackteam.org
Chrome tarayıcısında, hafif, hızlı ve görsel açıdan sade bir yeni sekme sayfası kullanmak isteyenler için en iyi uzantılardan biri, Currently.
turkhackteam.org
Currently ile büyük dijital saati ve bulunduğunuz ya da kendi belirlediğiniz bir konuma göre beş günlük hava tahminlerini görebiliyorsunuz.
turkhackteam.org
Currently ayarlarına girerek, arka plan rengini değiştirebilir, yazı fontunu koyu ya da açık renkli yapabilirsiniz. Ayrıca saatin saniyesini ya da animasyonları kapatarak, daha sade bir görünüm elde etmekte mümkün..
turkhackteam.org
:: Currently uzantısını indirmek için tıklayın.
turkhackteam.org
Humble
turkhackteam.org
PDMoXjaSk2guP68xPFD0sJx4QXvuzh6uP0k3_VYFbzHfKpMAhBWXoqYBpkWR3ApiK0wcC2qKDw=s640-h400-e365-rw

turkhackteam.org
Eğer hiçbir özelliği olmayan çok sade ve kullanımı kolay bir yeni sekme sayfası arıyorsanız, Humble aradığınız uzantı olabilir.
turkhackteam.org
Humble ile yer imlerinden, uygulamalara, aradığınız tüm kısayollara, hızlı şekilde ulaşmanız mümkün.
turkhackteam.org
Ayrıca Humble penceresinin sağ üst bölümündeki anahtar işaretine tıklayarak, görünümü ve ekranda yer alan kısayolları düzenleyebilirsiniz.
turkhackteam.org
:: Humble uzantısını indirmek için tıklayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.