Google Chrome'da oturum otomatik olarak kapanıyor

9 Nis 2022
68
12
Bilgisayarıma virüs girdi sonra Başlıktan da belirttiğim üzere Google YouTube vb... Oturumları Chrome'u kapattığımda otomatik olarak oturum sonlandırılmış oluyor ne yaptıysam sorunu çözemedim. Mozilla Explorer gibi tarayıcılarda giriş yaptıktan sonra tarayıcıları kapatıp yeniden açtığımda oturum açık yani otomatik kapatılmamış oluyor yani sürekli açık halde duruyor. Google Chrome'da ise Google hesabının oturumunu açıktıktan sonra sayfayı kapatmadığım sürece oturum açık kalıyor. Çerezleri ayarları otomatik ayarlı, tarama geçmişini hepsini sildim, ayarları sıfırladım, silip defalarca yeniden kurdum ama bir çözüm olmadı. Ve son olarak Chrome'un yazılım kaldırma aracını da denedim CCleaner yok Deep freeze yok neyse sonra kaspersky ile tam tarama yapıp virüsleri temizledim ama hayla aynı sorunu yaşıyorum ve youtube hesabım kapatılmış yotubede oturum bile açamıyorum 3-5 hesabım böyle ne yapmalıyım?

OCTJOSEF

Katılımcı Üye
15 Şub 2022
548
192
Hep Aynı Çukurda
bence o hesabı bir daha kullanmayın, çünkü hesabınıza da virüs bulaştırmış olabilir oturum açacağınız cihazlara virüs bulaşması için, yani yeni hesap açarsanız daha hayırlı olur sizin için

moletti

Üye
5 Şub 2022
101
33
Uzay
Chrome u kaldırıp AppData ve ProgramFiles tan chrome dosyalarını silip chromu tekrar yükleyip google hesabınızı telefonunuzda kapatıp telefonunuzda geri açıp bilgisayarda hesabınızı açmayı deneyin

GökBörü.

Uzman üye
20 Haz 2021
1,815
1,048
Kara Harp Okulu
Bilgisayarıma virüs girdi sonra Başlıktan da belirttiğim üzere Google YouTube vb... Oturumları Chrome'u kapattığımda otomatik olarak oturum sonlandırılmış oluyor ne yaptıysam sorunu çözemedim. Mozilla Explorer gibi tarayıcılarda giriş yaptıktan sonra tarayıcıları kapatıp yeniden açtığımda oturum açık yani otomatik kapatılmamış oluyor yani sürekli açık halde duruyor. Google Chrome'da ise Google hesabının oturumunu açıktıktan sonra sayfayı kapatmadığım sürece oturum açık kalıyor. Çerezleri ayarları otomatik ayarlı, tarama geçmişini hepsini sildim, ayarları sıfırladım, silip defalarca yeniden kurdum ama bir çözüm olmadı. Ve son olarak Chrome'un yazılım kaldırma aracını da denedim CCleaner yok Deep freeze yok neyse sonra kaspersky ile tam tarama yapıp virüsleri temizledim ama hayla aynı sorunu yaşıyorum ve youtube hesabım kapatılmış yotubede oturum bile açamıyorum 3-5 hesabım böyle ne yapmalıyım?
Bunları deneyebilirsin googleyi silip yeniden yükleyebilirsin yada en sağlıklısı format atabilirsin sorun çözüldü ise Çözüldü Olarak işaretlerseniz sevinirm diğer konuların önüne geçmesin.

9 Nis 2022
68
12
Öncelikle ramazan bayramınız mübarek olsun...
Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın google doğrulama falan istedi hesabıma giriş yapamadım.
Bunları deneyebilirsin googleyi silip yeniden yükleyebilirsin yada en sağlıklısı format atabilirsin sorun çözüldü ise Çözüldü Olarak işaretlerseniz sevinirm diğer konuların önüne geçmesin.
maalesef olmadı.
Chrome u kaldırıp AppData ve ProgramFiles tan chrome dosyalarını silip chromu tekrar yükleyip google hesabınızı telefonunuzda kapatıp telefonunuzda geri açıp bilgisayarda hesabınızı açmayı deneyin
maalesef olmadı.
Program datalarını temizleyin %appdata% klasöründe chrome bulup silin ve tekrar programı kurun
maalesef olmadı.

Yeniden google hesabı açtım ama yine google atıyor.

google destek ekibine bu konu hakkında yazı yazmalısın
Bu konu hakkında yazdım ama cevap yok.

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
713
HACKERİSTAN
Merhaba ShinoaHiragi ,

Google sürekli olarak oturumunuzu kapatırsa deneyebileceğiniz bazı adımlar şunlardır:

• Çerkezlerin açık olduğundan emin olun. Bazı virüsten koruma yazılımlar sizin çerezlerinizi silebilir.
  • Eğerki çerezleriniz açıksa tarayıcının önbelleğini temizleyin. Ayrıca çerezlerinizi silmeniz sorunu çözebilir, ancak ziyaret ettiğiniz siteler için kaydedilmiş bilgileriniz de kaldırılır.
  • Tarayıcınızı en son sürümünde kullandığınızdan emin olun.
  • Sizin yerinize şifreleri hatırlatması(Çerezler) için Chrome gibi bir tarayıcı kullanın.
  • 2 Adımlı Doğrulama kullanıyorsanız cihazınızı güvenilir cihazlara ekleyin.
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.