Google da ilk sıralara çıkarma

Dindoktoru

Uzman üye
27 Mar 2016
1,711
0
Kuzey Irak
Merhaba arkadaslar ben yeni blog sitesi kurdum 40 yakin makale var ben asıl sorum googlede ilk 3 siraya nasil cikabilirim yardim edrrmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
Dostum Hemen Öyle Çıkmıyor Herkes Çok Emek Harcayıp Yapıyor Internette Araştırırsan Güzel Cevaplar Bulabilirsin :)

yoo ne alaka ? ne ilgisi var söyle bakayım.

benim mybb açtığım beleş forumda 0 konu var ve ismi yüzünden yazınca frmtr i ubuntunun ve diğer forumların üstünde kalıyor :) yani 1. sıralara yükseliyorum

SEO ...
SEO..
SEO..

sitene güzel isim bul öle 40 50 harften olmasın "güncel haberler" gibi kolay ve az bulunan birşey olsun..
içeriğe etiket eklemekte önemlı ve sen blogger kurduysan -blogger = google demektir.. blogger sitelerinize google ekstra avantajda sağlıyor.

Dindoktoru

Uzman üye
27 Mar 2016
1,711
0
Kuzey Irak

yoo ne alaka ? ne ilgisi var söyle bakayım.

benim mybb açtığım beleş forumda 0 konu var ve ismi yüzünden yazınca frmtr i ubuntunun ve diğer forumların üstünde kalıyor :) yani 1. sıralara yükseliyorum

SEO ...
SEO..
SEO..

sitene güzel isim bul öle 40 50 harften olmasın "güncel haberler" gibi kolay ve az bulunan birşey olsun..
içeriğe etiket eklemekte önemlı ve sen blogger kurduysan -blogger = google demektir.. blogger sitelerinize google ekstra avantajda sağlıyor.

Hit hilesi yapsam ise yararmi bana yardimi olurmusunuz

drinkofatih

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
652
0
Ankara
Hit hilesi yapsam ise yararmi bana yardimi olurmusunuz

Bak güzel kardeşim, şimdi eğer hit hilesi yaparsan senin için kötü olabilir tamam hitin artar ama bu bir süre, google politikalarını iyi okumanı tavsiye ederim ayrıca eğer yakalanırsan adsense hesabın banlanır böylece bidaha o isme ait hesapta açamazsın. Öneri olarak söylüyorum kendine dost bloglar bul onlarla birlikte tanıtım yazısı yazın, sosyal medyada tanıtım yapın hesaplar açın reklam verin ancak böyle böyle yapabilirsin

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Dostum Üst Sıraya Çıkması İçin Sitenin İsmi Fazla Araştırılmalı Fazla Tıklanılmalı Yani Facebook Yada Senin Sİtenle İlgilenilecek Yerlerde Reklam Yaparsan Emin Ol Üst Sıralara Çıkarım Başarılar :)

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
Google da en çok aranan kelimeleri araştır.(Senin alanında) Konu başlıklarını sitedeki yazılarda bu anahtar kelimeleri kullan . Google botları ararken bunlara ve H1(HTML) başlıklarına dikkat ediyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.