Google da ilk sıralara çıkarma

Dindoktoru

Uzman üye
27 Mar 2016
1,711
0
Kuzey Irak
Merhaba arkadaslar ben yeni blog sitesi kurdum 40 yakin makale var ben asıl sorum googlede ilk 3 siraya nasil cikabilirim yardim edrrmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,931
3
487
85
u bilmiyorum maalesef
Kardes blog sitesi adult sitesidir .com ludur hemen googlede ust siralarda cikmak istiyorum

Adult site ise.. Pis işle uğraşanın ekmeğinde de hayır olmaz.
Adult siteye zaten burada kimse kimse yardım etmez sana.
Ederse de oda pis iş içerisinde olup senle ortaklaşma için gelecektir emin ol.
SEO konularını google de aratırsan bulursun.

SEO şirketleri bile 6 ay kadar süre ile çalışma yapıyorlar sen nasıl hemen üst sıraya çıkmayı istiyorsan.
Hadi kolay gele.

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
4
148
Kardeş Bu İşlemi Yapan Programlar Var ama Neredeyse Hepsi Ücret Karşılığında Yapıyor Ücretisz Kulanımda İse Kredi Sistemini Kullanıyolar Bu Tarz programlar Çeşitli İp lerden Hedef Seçtiğin Siteye Tıklama Yaparak Googlede Aranma Sayısını Ve Aranan Kelime Haznesini Artırıyor Bu Programları Kullanmanı Tavsiye etmem Eğer Programı Sen Kulanırsan Program Senin İP üzürinden Diğer Kullanıcıların Sitelerinede Tıklama Yapacağı İçin Arama Geçmişinde Çok farklı Siteler Görmen Mümkün

Sana Tavsiyem Böyle Bi hedefin Varsa Taglarını Bol Tut Ve Bu işi Profesyonel Yollardan Veya Bu tarz Programlardan Halletmeye Çalış Derim

İyi Çalışmalar

Dindoktoru

Uzman üye
27 Mar 2016
1,711
0
Kuzey Irak
Kardeş Bu İşlemi Yapan Programlar Var ama Neredeyse Hepsi Ücret Karşılığında Yapıyor Ücretisz Kulanımda İse Kredi Sistemini Kullanıyolar Bu Tarz programlar Çeşitli İp lerden Hedef Seçtiğin Siteye Tıklama Yaparak Googlede Aranma Sayısını Ve Aranan Kelime Haznesini Artırıyor Bu Programları Kullanmanı Tavsiye etmem Eğer Programı Sen Kulanırsan Program Senin İP üzürinden Diğer Kullanıcıların Sitelerinede Tıklama Yapacağı İçin Arama Geçmişinde Çok farklı Siteler Görmen Mümkün

Sana Tavsiyem Böyle Bi hedefin Varsa Taglarını Bol Tut Ve Bu işi Profesyonel Yollardan Veya Bu tarz Programlardan Halletmeye Çalış Derim

İyi Çalışmalar

Guzel hoşta diyorsun ne tur programlar hit artiran programlarmi

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,963
Orhun Nehri
Kullanıcılarınız İçin Site Oluşturun!
Yukarıdaki paragrafımızda arama motoru yazılımlarının kullanıcı davranışları üzerinden siteleri çeşitli faktörler üzerinden değerlendirdiklerini yeniden belirtmekte fayda var. Bu nedenle sitenizi kullanıcılarınızın rahat bir şekilde kullanabileceği, istediği bilgiye en kısa sürede ulaşabileceği bir şekilde düzenlemelisiniz. Site içi mimarinizi oluştururken bu noktaya dikkat ederseniz aslında SEO uyumlu bir yapı için de ilk adımı atmış olacaksınız.

Anahtar Kelime Analizinizi Yapın!
Organik trafik anlamında iyi bir noktaya gelmek istiyorsanız kullanıcılarınızın arama yaptığı anahtar kelimeleri iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Direkt olarak ilk sayfayı hedeflediğiniz kelime veya kelimelerle birlikte long-tail diye tabir ettiğimiz uzun öbekli arama sorgularını da hedeflemelisiniz

Site İçi SEO’nuzu Eksiksiz Yapın!
Arama motoru yazılımları son yayınladıkları güncellemeler doğrultusunda yeni yayına giren, mevcut SEO operasyonlarını yürüten siteler için açık bir mesaj vermeye başladılar; “Site içi SEO’nuzu tamamlamadan operasyonlarınıza başlamayın!”
İlk maddede belirttiğimiz kullanıcılar için sitenizi optimize etmeniz yönünde salık verdiğimiz konuları iyi incelemelisiniz. Gün geçtikçe artan internet sitesi sayısı nedeniyle, arama motoru yazılımlarının yükü de artıyor. Bu nedenle arama motoru yazılımlarının işini teknik tarafta ne kadar kolaylaştırırsak bizim için o kadar iyi olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.