Google hesabım hakkında

snakesand

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
348
0
Kardeşlerim birisi benim hesabıma giriş yapmş
Suspicious activity in your account
We detected activity on your Google Account from a ******** you don't usually sign in from. Review the information below and tell us whether you recognize this activity. Learn more
Event Description
Details
Time
Application or device sign-in attempt
Prevented
United States
anchorfree.com, IP Address: 199.255.209.208
May 15, 2013
1:26:08 PM
You've told us you don't recognize this activity

benim hesabıma giren anchorfree.com bu sitemi yoksa ip adresi 199.255.209.208 olan bir pcmi aydınlatırsanız sevinirim

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
brüksel den girilmiş gözüküyor ıp değiitirme kullanılmış olabilr . ıp yı bi araştıralım bakalım sonuç elde edebilcekmiyiz.

Son düzenleme:

snakesand

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
348
0
Teşekkürler dostum çok saol zaten youtube engellemiş giriş yapamamış herif ama tüm şifrelerde aynı konu kilitlenebilir arkadaşlar çok saolun herkeze hayırlı akşamlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.