Google Hesabıma Bağlanırken Telefonuma Kod Gelmiyor

Anonim23

Yeni üye
23 Eki 2023
17
0
Arkadaslar merhaba.Ben Azerbaycandan yaziyorum.Telefonu yeni formatlarim.Kendi hesabimi telefonuma yazip numarama dogrulama kodu gonderiyorum lakin gelmiyor.Numaram calisiyor.Cozum bilen varmi?

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,362
348
Selam ben Carlon,

Eğer telefon numaranı kullanarak doğrulama kodu alamıyorsan, şu adımları takip edebilirsin:

1. İnternet Bağlantısı:
- Telefonunun internet bağlantısının olduğundan emin ol. Doğrulama kodu genellikle internet üzerinden gönderilir.

2. Spam veya Diğer Klasörler:
- E-posta veya SMS kutularındaki spam veya diğer klasörlere göz at. Bazı doğrulama kodları bu klasörlere düşebilir.

3. Numara Formatı:
- Telefon numaranı doğru bir formatta girdiğinden emin ol. Uluslararası formatı (örneğin, +90 Türkiye için) kullanmayı deneyebilirsin.

4. Diğer Doğrulama Yöntemleri:
- Hesap doğrulama için farklı bir yöntem kullanma seçeneğin varsa, örneğin e-posta ile doğrulama, bu seçeneği değerlendir.

5. Mobil Operatörle İletişim:
- Hala sorun yaşıyorsan, mobil operatörünle iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilir ve gerekirse destek isteyebilirsin.

Eğer bu adımları takip etmenize rağmen sorun devam ediyorsa, ilgili hizmetin destek ekibiyle iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Anonim23

Yeni üye
23 Eki 2023
17
0
Selam ben Carlon,

Eğer telefon numaranı kullanarak doğrulama kodu alamıyorsan, şu adımları takip edebilirsin:

1. İnternet Bağlantısı:
- Telefonunun internet bağlantısının olduğundan emin ol. Doğrulama kodu genellikle internet üzerinden gönderilir.

2. Spam veya Diğer Klasörler:
- E-posta veya SMS kutularındaki spam veya diğer klasörlere göz at. Bazı doğrulama kodları bu klasörlere düşebilir.

3. Numara Formatı:
- Telefon numaranı doğru bir formatta girdiğinden emin ol. Uluslararası formatı (örneğin, +90 Türkiye için) kullanmayı deneyebilirsin.

4. Diğer Doğrulama Yöntemleri:
- Hesap doğrulama için farklı bir yöntem kullanma seçeneğin varsa, örneğin e-posta ile doğrulama, bu seçeneği değerlendir.

5. Mobil Operatörle İletişim:
- Hala sorun yaşıyorsan, mobil operatörünle iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilir ve gerekirse destek isteyebilirsin.

Eğer bu adımları takip etmenize rağmen sorun devam ediyorsa, ilgili hizmetin destek ekibiyle iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktı
Yine olmuyor kanka mobil saglayicimla iletisime gectim numaranizda bir sorun yok dedi

Öncelikle merhaba değerli üye;

Telefonunuzun SMS alımını kontrol edin ve gelen kutunuzda spam veya diğer klasörlere bakın. Google tarafından gönderilen doğrulama kodu mesajı bu klasörlere gitmiş olabilir. Ayrıca Google, telefonunuza SMS yerine doğrulama kodu göndermek için alternatif yöntemler de sunar. Örneğin, Google Authenticator uygulamasını kullanabilir veya başka bir doğrulama yöntemini seçebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

Anonim23

Yeni üye
23 Eki 2023
17
0
Öncelikle merhaba değerli üye;

Telefonunuzun SMS alımını kontrol edin ve gelen kutunuzda spam veya diğer klasörlere bakın. Google tarafından gönderilen doğrulama kodu mesajı bu klasörlere gitmiş olabilir. Ayrıca Google, telefonunuza SMS yerine doğrulama kodu göndermek için alternatif yöntemler de sunar. Örneğin, Google Authenticator uygulamasını kullanabilir veya başka bir doğrulama yöntemini seçebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...
Google Authenticator nasıl yapıcam peki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.