Google Play Store Taktiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benaslakaybetmem

Yeni üye
28 Haz 2015
43
0
yahu yazıktır ! insanlar o kadar kodluyor google play için 50 dolar ödeyip.uygulamasını yüklüyor. kazanacağı 1,5 tl ye mani oluyorsunuz.

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
kardeşim bir süre sonra ya hesabınız bloke oluyor yada iade almıyorlar salak gibi kalıyorsun ortada ben çok yaptım zamanında 100 lira girdi bence yapmayın yada yapacaksanız 1 saat arayla en fazla 3 kere yapın

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
kardeşim bir süre sonra ya hesabınız bloke oluyor yada iade almıyorlar salak gibi kalıyorsun ortada ben çok yaptım zamanında 100 lira girdi bence yapmayın yada yapacaksanız 1 saat arayla en fazla 3 kere yapın
Kardeşim bunda bloke oluncak bir şey yok sen nasıl apk indiriyorsun aynı buda öyle ama en güncel sürümü ve bulamadığın apklarınıda bu şekilde indiriyorsun.

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
Kardeşim bunda bloke oluncak bir şey yok sen nasıl apk indiriyorsun aynı buda öyle ama en güncel sürümü ve bulamadığın apklarınıda bu şekilde indiriyorsun.

hocam öyle olmuyor işte 1 yapıyorsun 2 yapıyorsun 3. de anlıyorlar ve benim hesabım bi kere bloke oldu bi kerede 100 lira bana girdi. Yani yine yapmak isteyenler yapsın bu benim görüşüm

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
hocam öyle olmuyor işte 1 yapıyorsun 2 yapıyorsun 3. de anlıyorlar ve benim hesabım bi kere bloke oldu bi kerede 100 lira bana girdi. Yani yine yapmak isteyenler yapsın bu benim görüşüm

Dostum sen uygulama içi satın alma taktiğinden bahsediyor olabilirsin.O yöntemde paylaşıldı oda iade yöntemiyle yapılıyor fakat o yöntem 11. denemenizde paranızı alıyor ona göre dikkat edin derim.Paylaştığım yöntemde öyle bi sıkıntı çıkmaz rahat olun :)

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
Dostum sen uygulama içi satın alma taktiğinden bahsediyor olabilirsin.O yöntemde paylaşıldı oda iade yöntemiyle yapılıyor fakat o yöntem 11. denemenizde paranızı alıyor ona göre dikkat edin derim.Paylaştığım yöntemde öyle bi sıkıntı çıkmaz rahat olun :)

ben aynısı diye biliyordum sonuçta ikiside iadeden geçiyor ama siz öyle diyorsanız denerim :D

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Konu yararlı,fakat zaten buna gerek yok.3-5 tane apk sitesi takip etseniz onlar sizin için bunları yapıp günlük olarak apklarını güncelliyorlar zaten

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Konu yararlı,fakat zaten buna gerek yok.3-5 tane apk sitesi takip etseniz onlar sizin için bunları yapıp günlük olarak apklarını güncelliyorlar zaten
Bu taktiğin daha çok sizlerinde bir apk sitesi kurabilmeniz için imkan sağlamak amacıyla gösterdim.Fikrinize saygı duyuyorum...

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Tüm yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim faydalı olduysam ne mutlu bana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.