Google Play Uygulama İçi Satın Alma Hack (Rootlu)

AnimeciShirin

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
401
0
19
C://Windows
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi uygulama için satın alma hilesi arıyorum. Offline oyunlar için lucky patcher kullanıyorum ve telefon da rootlu. Ancak ben online bir oyun için arıyorum. Freedom önerilmiş aynı durumdaki birine ama ben zamanında denediğimde hata vermiş ve açılmamıştı. Bildiğiniz uygulama var mı bunun için?​

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Oyunun sunucuda değil de istemcide sakladığı (bu senin bilgisayarın oyulyor) veriler değiştirilerek hile yapılabilir. Mesela karakterinin can seviyesi sunucu tarafından kontrol edilmiyorsa, bu değer RAM'de bir yerde saklanıyordur. RAM'deki bu değere gerçek zamanlı olarak müdahale edilir ve değer örneğin 67 ise 100 yapılır. Fakat oyunun bir de anti hile mekanizması vardır. Bu da belleğe erişmeye çalışan uygulamaları izler. Ona yakalanırsan anti-hile programı oyunu sonlandırır.

Bu işler için genelde Cheat Engine kullanılır. Fakat online oyunlarda iş biraz daha zordur. Debugger yazılımları ile oyunun ve anti-hile dosyalarının exe'lerini reverse enginnering ile incelemek gerekir ki bu da çok uzun zaman alır. Tabi makine bilgisi olan assmbler da bilmek gerekebilir. Ya da en azından bi programlama diline tamamıyla hakim olmak gerekir. Bu yüzden online hile programları para ile satılır.

Benim bildiğim DamnCheaters var fakat uzun zamandır hilelerini güncellemiyorlar...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
7
2,047
35
Osmaniye 80
Bu tarz sorunlari icin ben ☆ uygulama/oyun paket ismi kullanirim.
Android.messenger.com gibi apk paket isimleri olur ve guvenilir sitelerden indirmeyi tercih ederim.

Root var ise de cihazi farkli surumde gostererek play store apk dosyasini açar kiliti kaldirip full apk yaparak ucretsiz indiririm

28 Mar 2020
107
1
İndex.php
Online Oyunlarda ne kadar hile yapılabilirki ? Sunucuya bağlı bir oyun düşünelim. Sen dışarıdan sunucuya müdahale etmediğin sürece bir şey olacağını sanmam. Ancak Google Play Store ödemelerini geçecek kadar güçlü bir tool var mı bilmem. Android geliştiricileri bence bu tür durumlara karşı önlem aldığını düşünüyorum.

Kriptony

Üye
10 Nis 2020
64
0
Bazı oyunlar olur bazen darkness rises gibi 5 ay ben açık aradım farklı modlar farkli scriptler reverse engineringler hiçbiri olmadı sende boşver en iyisi sunucuyu hacklemen gerek sadece yolu bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.