Google'a Twitter Diye Aratanlar İlginç Sorunla Karşılaştı!

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
Google'da Twitter diye arama yapanlar ilginç bir sorunla karşılaştı.

Arattığımız zaman Vikipedinin, arattığımız kişi hakkında kısa bilgi verdiği bölümde Twitter'in logosu yerine başka bir logo bulunuyordu. Sorunla hem telefonda hemde bilgisayarda karşılabiliriz fakat şuanda kullanıcıların bir kısmı bu sorun ile karşılaşmıyor ama şuanda ben karşılaşıyorum. Google şuanlık bilgi bölümünü sildi ve Twitter şirketinin hakkında kısa bir bilgi verildi. Sorun, DuckDuckGo gibi diğer arama motorlarında çıkmadı, buda sorunun sadece Google'a özel çıktığını belirtiyor.

Sorunun neden kaynaklandığı henüz belli olmuş değil ama çok ilginç bir sorun ve kısa süre zarfında düzeleceğini umuyorum.

MemoBeyy

Katılımcı Üye
11 Tem 2019
368
8
83°50'50.2"S 128°40'26.2"E
vurguları falan çok güzel yazmışsın eline sağlık maşallah

mesut özilin profil resmi??

6I2YQN.png

QNFF2hRi_400x400.jpg

1GSdqB.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByATc2002

Üye
30 Mar 2019
55
1
Güzel konu bendede o logo çıkıyor.
Eğer araları kızıştıysa belki bir süreliğine bilerek yapılmış olabilir diye düşünüyorum.

Mesut Özil'in kapak fotoğrafı olmasıda bi hayli ilginç.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.