☆ Görünmez olsaydınız napardınız ?

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Uçaklara gizlice girerdim,bankadan gizlice para çalardım,kızlar hamamına giderdim,insanların arabasına gizlice binerdim istediğim yerde de inerdim.

Marketlerden yiyecek aşırırdım :D

Teknoloji mağazalarına girerek telefon çalardım.

Sonraa sevdiğim kıza sarılırdım fark etmezdi :d

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
Siyah bir kapşon, kısa ama havalı bir saç stili , umursamaz bir tavır veee , seksi bir gözlük alırdım ilk önce...

zaten seni kimse görmeyecek bunların ne önemi var demeyin , dış görünüş önemlidir...
neyse,

ilk işim okulda sevmediğim bikaç kişiyi komaya sokmak...
sonra dünyada havalı bir isimle tanınmak, PofudukHayalet vb

ve sonra birazcık para çalardım, 100,000,000,000 miktarcık...
ve daha sonra dünyadaki kötülükleri temizlerdim , işsizim ya bişey yapmam lazım.
sonrasını anlatmayacağım bana kalsın :trl

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
sınavda deliler gibi kopya çeker dükkanları soyar kızların odasına girer beklerim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.