görüntü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

Holigano

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,435
0
istanbul
Arkadaslar 1 yıldır bu sorunu cozmeye calısıyorum ekran kartımı guncelledim aygıtları guncelledim gene yapamadım turk hack team ailesine soruyum dedim belki onlar yaparlar bilginiz varsa lütfen yardım edin teşşekkür ederim.

EKRAN KARTI : ATI Readon HD 5400 Series

RAM : 8 GB

işlemci:Intel(R) Pentimum(R) CPU G620 @ 2.60 GHz

sistem : 64 bit

Son düzenleme:

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Dostum Ekran Kartı Sorun Anakartının Ekran Kartı Slotundan KaynakLanıyor Tozlanmış'tır Arada Bazen Okumama Gibi Sorunlar Çıkarıyor Bendede O hatayı erıyordu Ankartı Değiştirdim son 1 yılıdr hatanın yuzunu bıle gormedım...

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
ne hatasından bahsedion sen pc daha yeni birinz sitemini gücecelle dior biriniz başka bişey diyor

Dostum Sana Demek İstediğim ekran Kartı Slotuna Bak Eğer Kir Yada Toz Kapmıssa Okumamaya Neden olabiliyor Temizle Derim Temizledikten sonra hata alıyorsan hala ekran kartını aska pc de dene orda hata almıyorsan kesin ekran kartı slotundandır...

HackerTrojan

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,098
0
system32
Her formattan sonra benim pcdede olur sana tavsiyem bir driver programi indir(driver scanner tavsiyemdir) ve o programla butun driverlerini guncelle sonra windows update ile win gucellemelerini kur pc ne sorundan eser kalmaz :)

VFoRBMW

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,617
0
LOST
Kardeşim sadece ekran kartı değil bütün sistemin güncel olmasını sağla: Anakart, Bios vs ...

Birde sorunu tam yazarsan iyi olur ne oluyor da pc donuyor öyle kalıp hatayı veriyor ??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.