Görüşlerinizi Alalım

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Merhaba arkadaşlar. Dün geceden beri kafamda olan projeyi sizlere sunuyorum.Biraz görüş almamda fayda var. Konum şu :

Bir site düşünün. Bir forum sayfası. Bu forum sayfasını diğer forum sayfalarından ayıran özellik ise sosyal medya bölümü.Nasıl mı şöyle. Bu forum sayfasında kendine özel bazı bölümler olacak.İşte ne biliyim facebook gibi fotoraf albümleri yapabileceğiniz,anında sohbet edeceğiniz bölüm.Ve hatta ilgi alanlarınız da bulunan arkadaşlarla grup sohbeti açabileceğiniz bir forum. Atıyorum mesela A kişisi teknolojiyi çok seviyor.Teknoloji bölümündeki yazışmaları okuyor ve orda B kişisiyle tanıştı.Onu merak etti. Hemen profiline girip inceleme yapabilecek.Fotoraflarını,dinlediği müzikleri,ilgi alanlarını vs vs. bunun dışında A,B,C.W,Y ve Z kişileri forumun (atıyorum) hack bölümünde ilgililer.Hemen anında forumun bölümünün sohbet kısmına gelerek orda seçili olan ''İlgi alanları(Hack) bölümünü seçerek ortak konuşma sohbet bölümü açabilecekler. Eğer ilgi çekici bir durum olursa yeni eklemelerde düşünüyorum.Sizin görüşleriniz de alabilirmiyim ?

Teşekkürler

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Kardeşim bence tutmaz neden dersen ortalık forum sitesi kaynıyor . Film sitesi aç derdim eskiden onada WB rahat vermiyor . Reklam sitesi aç derim

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Dostum Sana Tavsiyem İnsanlara Olmayan Bişi Göster Eğer Farklı Bişey Yapmak İstiyorsan Facebook Twiter,İnstagram vs Gibi Olmasın Sadece Bunlardan biraz Fikir ,Gözlemler Al Bence İnsanlar Her Zman Bir Arayış İçerisindedir Birazcık Hayal Gücü İle Yapamıcagın Bişi Yok Dostum Fikrine Gelirsek Forum Kelimesi Bu Fikirlerden Çııkmalı Forum Bence Senin Bu Fikrini Öldürür,Basitleştirir Tabi Bu Benim Görüşüm :)

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
tabi forum kelimesi kullanılması biraz basitleştiriyor.Ama burdaki özellik diğer forum sayfalarına göre değişebilecek.Nasıl konular içinde anında chat sohbet bölmü olacak.Özel mesaj olarak değil.Atıyorum bilgisayar konusu içinde sohbet bölümü olabilecek.Birebir veya birden fazla kişiyle konuyu tartışabileceksiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.