GPU Görünmüyor!

13 Ocak 2018
169
0
A1mnoz.png

Bilgisayara format atmadan önce bu kısımda GPU görünüyordu artık sadece CPU görünüyor ve oyun oynarken sadece CPU'ya yüklendiği için oyunlar kasıyor.

İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 64 Bit
Sistem Özellikleri ;
Ekran Kartı : AMD Radeon R7 M445 + Intel HD Graphics 620
Bellek (RAM) : 8GB
İşlemci : Intel Core i5 7th Generation

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM LÜTFEN

Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Ocak 2018
169
0
Moderatör tarafında düzenlendi:
13 Ocak 2018
169
0
Hem gözüküyor hemde işlev mi yapmıyor yani? Çok saçma, sürücüler güncel demişsin ancak yine de bi kontrol et. Ayrıca arkadaşın verdiği sitede çözebileceğin herşey verilmiş.

Sürücüleri zaten kontrol ettim, arkadaşın verdiği sitede söylenenlere de baktım. Muhtemelen indirdiğim iso sorunluydu, şu an yenisini indiriyorum.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Merhaba şu yolu denermisiniz resimdeki yere gelin seçeneklere tıklayın sütunlar yazar tıklayın orda gpu olması lazım tik ile işaretleyip hepsine tamam diyin bidaha bakın olması lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.