// GPU Xtreme : Gaming Pro V1.0 - SolidStar//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
Hocamız o kadar emek vermiş konu açmak için bugünü denk gelmiş , zaten üzerine çok gittiniz , bari hatalarla boğmayın hocayı :)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Sen bu programı yapacağım dediğinde ilkokul 5. sınıf öğrencisiydim. Şimdi evliyim ve 5 çocuk babasıyım. Neyse ellerine sağlık :D

Lenovosif

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
404
0
Ziyaretegel
Abi programın çok güzel oyunum yok oyunda denemedim ama 720 p açılmayan videolar hemen açılıyor eline sağlık abi

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Abi ikizim de lisans istiyor bana 2 tane lisans atarsan çok sevinirim onun laptop alev alıyor fakat ram yüksek fakat benim pc nin rami az bu yüzden kendim kullanıcı diye tartışıyorum da bana 2 lisans atarsan sevinirim simdiden sağol.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Arkadaşlar düşüncelerinizi ve gözlemlerinizi bildirirseniz diğer arkadaşlara daha fazla yardımcı olacaksınız :)

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Bu sadece bende mi oluyor? Bu arada diğer programlar (Lenovo'nun haricindeki programlar) fanları vs. algılayamıyor diye biliyorum Y510P'de.

D3GMOz.png

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27

Yok Abi Naptım Nettim Olmuyo Tw Versem?

O halde şu adımları izle:
Genel Bakış
Shockwave aç =>Evet
5 saniye bekle
Shockwave kapat.
Phantom Shockwave sekmesine gel
Çekirdekleri aktifleştir.
Daha sonra steame gir normal şekilde oyun kutusu haricinde. Oradan oyununu seç oyna :) Belki 2-3 FPS daha az verir ancak etkisi olacaktır.

Diğer arkadaşlar da bunu uygulayabilirler steamde hata alanlar

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
IP Önbelleği temizle ne kadar sürüyor hocam ? Ben 1 dakka falan bekledim bişey olmadı .

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
O halde şu adımları izle:
Genel Bakış
Shockwave aç =>Evet
5 saniye bekle
Shockwave kapat.
Phantom Shockwave sekmesine gel
Çekirdekleri aktifleştir.
Daha sonra steame gir normal şekilde oyun kutusu haricinde. Oradan oyununu seç oyna :) Belki 2-3 FPS daha az verir ancak etkisi olacaktır.

Diğer arkadaşlar da bunu uygulayabilirler steamde hata alanlar

Genel bakıştaki shokware gamingi aciyimmi peki?

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27

Evet de sonuçta ekran kartlarının değerleri nvidia ekran kartılarında veya amd ekran kartlarında aynı yerde olmuyor mu? Bi aydınlatın :D

Bizde de okumuyor pc kullanıyorum biliyorsunuz :) Ayrıca Genel Bakış'taki işlemci Modelinde ekran kartımız yazıyor .

Şöyle ki Phantom Shockwave özelliği grafik kartı tanımlayıcısını engelliyor. Sanal çekirdekleri oluşturduğu için grafik kartını program doğrudan sanal çekirdek olarak görüyor.açsanız da açmasanız da.
Aslında bunun performansa bir etkisi yok, sadece ekran kartı ismi yazmıyor.
Ben onlarca sistemde denedim bir sorun çıkmadı, 2-3 laptopda da denemiştim birinde hata vermişti.

Edit: Alemdar2002
Zaten ilk genel bakıstakini aç sonra onu kapatıp diğer dediklerimi yap kısa zamanda video gelecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.