Grafik sürücüsü, uyumlu grafik donanımı bulamadı hatası

ismailqqwe

Üye
9 Haz 2014
130
0
Sistem özellikleri burda
livd9i.png

BciHpF.png

pubg indirdim benden nvidianın 378.92 sürümünü istiyo bende 342.01 yüklü bunu kaldırdım 378i indirdim SIKINTI ŞU: Bu grafik sürücüsü, uyumlu grafik donaımı bulamadı diyor nasıl halledicez bunu

Moderatör tarafında düzenlendi:

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Dostum Senin Ekran Kartını Aştığından Dolayı Ekran kartın mesela 1 GB Ama Sen 1200 Kullanırsan Açmaz Senin hatayı verir yani sıkıntı ekran kartının yetmemesi ram'de yetmiyor hiç uğraşma

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Bir şey soracağım garip gelebilir ama;
Ekran çözünürlüğün kaç ve kaç hertz kullanıyorsun?
Senin ekran 1366 x 768 (Resimdeki) 60hz ve 32bit
Eskiden daha büyük ekrana çıkarsan ekran kararıyordu. Şimdilerde hata verebiliyor.

TheDarkHackers

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
426
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.