Gramtab Amacına Ulaştı

Bykemalaslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
542
0
Hatay
Beyler siteyi kuran kişinin zekasına hayran kaldım
Adam ilk olarak panelinden 2-3 k user şifre vermeden dağıttı herkese
Amacı hergün kredi verip siteyi aktif tutmaymış
Şimdi siteye girdiğimde takipçi gönder kısmını kaldırmış
Takipçi satın al kısmı eklenmiş herkes hergun girip 100 takipçi civarı atıyordu
Yani site herkesin güvenini kazandı ve satın alma olayını devreye soktu
çoğu kişi şimdi bu siteye güvendiği için takipçi satın alacak.
Bizim için kötü oldu beleşe günde 100 takipçi civarı alıyorduk alamayacaz artık :) :) :D
Tam buraya uygun bir atasözü var ''Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez''
'

Qvrvbk.png

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
hesabı açıp gizliye alma bugu vardı sanırım bu sitede takipçiler durmadan geliyordu bir videoda izlemiştim doğru mu bilemiyorum ama artık istense de yapılmaz zaten :) ticari zekası güzelmiş gerçekten :)

aogtaha23

Yeni üye
10 Haz 2016
10
0
ee beleş bişey yok bu dünyada adam aklını çalıştırmış şimdi senin elinde olsa böyle bişey 5 liradan bile 500 kredi satarsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.