Gta 5 fps sorunu

TheVictor

Yeni üye
27 Nis 2020
42
0
merhaba gt 540 M ekran kartım var 2 gb gta 5 te 640x480 çözünürlükte bile 30 fps alıyorum fakat su videodaki bilgisayardada 2 gb ekran kartı var fakat o en yüksek ayarlarda 70 80 fps alıyor neden acaba

video : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=wVdDgaFclXw[/ame]

ve fps nasıl arttırıc yardım lütfen.

Lucodth

Yeni üye
26 Ocak 2019
11
1
Her 2 GB Ekran kartı aynı performansı vermiyor maalesef. Senin ekran kartın gereksinimlerinin altında gözüküyor hocam. Fakat eskiden videodaki gibi 70 80 aldıysan driverları kontrol et ve kasanı temizle yazılımsal bir sorun ise driverları halletiğinde düzelir, donanımsal ise temizlikten sonra performansa etki edecektir.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Her 2 GB Ekran kartı aynı performansı vermiyor maalesef. Senin ekran kartın gereksinimlerinin altında gözüküyor hocam. Fakat eskiden videodaki gibi 70 80 aldıysan driverları kontrol et ve kasanı temizle yazılımsal bir sorun ise driverları halletiğinde düzelir, donanımsal ise temizlikten sonra performansa etki edecektir.

Yardım edin aynı sorun bendede vardı kesim çözüm yok

Dawnbey

Yeni üye
29 Nis 2016
50
0
Texas
merhaba gt 540 M ekran kartım var 2 gb gta 5 te 640x480 çözünürlükte bile 30 fps alıyorum fakat su videodaki bilgisayardada 2 gb ekran kartı var fakat o en yüksek ayarlarda 70 80 fps alıyor neden acaba

video : https://www.youtube.com/watch?v=wVdDgaFclXw

ve fps nasıl arttırıc yardım lütfen.

kesin çözüm söylüyorum oyunun grafik ayarlarından HZ (herz ) en yükseğe çek çözülecektir

Kebutch

Yeni üye
8 Ağu 2015
48
0
Ankara
Öncelikle şunu belirteyim benim ekran kartım 4gb 1050 ti şimdi x bir ekran kartı 4 gb olsun fakat iş çekirdeği daha doğrusu parçası tanıtıcısı az olsun o GB ın bir önemi yok işlemci farkı da çok önemli ram mikatrı vs ondan dolayı eğer temizliğini yaptıysan driver kurduysan ve hala 30fps ise o ekran kartını değiştirmen gerekebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.