Gta Geleceğe Dönüş Modu

alper-özge

Katılımcı Üye
Gta Geleceğe Dönüş Modu

3-4.jpg

8.jpg

2-3.jpg

7.jpg

Download

Alıntı.

GeLeceğe Dönüş
GeLeceğe Dönüş FiLminin hayranLarı tarafından yapıLmş çok iLginç bir mod.Oyunda zamanda yoLcuLuk oLayı var ama biraz karmaşık ve tam oLarak yapıLamamş.Zamanda yoLcuLuk yapınca sadece tarih değişiyor o kdar
04.gif
.Ama zaman kavramını iyi işLemişLer.Ve oyunda zaman trenimmiz var ve 2010 ve yukarsında bi yıLa gttiğmizde zaman arabasınıda yapabiLiyoruz.Oyuna girince tuşLar yazıyor buna çok dikkat edin yoksa oyunda zorLarınızsınız ben gene tuşLardan braz bahsetcem

Num0 ve tab a aynı anda basınca siyah katLiam arabası ortaya çıkıyor
04.gif
.Lazer sıkmak ve etrafındaki arabaLarı patLatma özeLLiği var bu şahane aLetin.

Zaman Treni:Oyundaki en önemLi şey sanıyorum.Zaman TreniyLe saaatte 88 km hıza uLaşnca zamanda yoLcuLuk yapabiLiyorz Trene binince Num+ Num0 Tab CapsLock bu 4 Lü arasından bi kombinasyon yaratın (tam tuşunu hatırLayamadım ama 4 ünden 2 sine basnca oLuyor) sonra tarihi ayarLayın soldaki ctrL ve biraz tabLa soL aLt tuşunu kuLlanarak.Sonrada treni köprü yoLuna indirin(en rahat 88 burda yapıLıyor)birde BooooooRing yazın tamamdır
04.gif
.

Oyundaki arabaLara geLcek oLursak oyundaki arabaLar eski modeL çok süper arabaLar hepsi.Birde oyuna benzin oLayı koymuşLar benzininiz bitince gidip benziciden doLduruyoruz parasıyLan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.