GTA V // 90mil Stealth <autism friendly>

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
98fa39d3684e47e0880e846d0ecb0bae.png

Sorunsuz çalışıyor, teşekkürler.

(Bu arada DLL'yi Inject etmek için Cheat Engine kullanabilirsiniz.)

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Kardeşim şimdi bende kullancam ama ban riski varmı? Bi 90 milyon yapsam yeter yani parayı yerden toplamış mı gözüküyoruz yoksa kazanç olarak mı?

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Şimdi mi yaptın sen kardeşim birde başka hilelerde parayı yağdırdıkdan sonra bankaya yatırılması önerilmiyor ama bu hile direk sebepsizce bankaya yatıyo?

Evet üstteki yorumuma bak 23.5 Trilyon kadar yaptım ban yemedim 3 gün oldu. Bankaya yatırma mevzusu mod menüler için geçerli diye biliyorum, bu DLL'nin nasıl işledigini bilmiyorum.

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Evet üstteki yorumuma bak 23.5 Trilyon kadar yaptım ban yemedim 3 gün oldu. Bankaya yatırma mevzusu mod menüler için geçerli diye biliyorum, bu DLL'nin nasıl işledigini bilmiyorum.

kardeşim sağlam bi injec. programı varmı netden indircem %95 i virüslü ?

FeriTR

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
454
3
Süper falan değil arkadaşlar bu hile ban undetected değil oyunu hileyle oynayın 1gün sonra 30gün ban yiyeceksiniz.

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Beyler gta 5 e okadar para vermisiniz ne olur ne olmaz diye crypterlayın.

flatress

Üye
14 Mar 2017
128
0
Selamun Aleyküm,
Ban yeme olayı çok farklı. İlk 3-5 gün , sonra 15 gün sonra 1 ay atıyorlar.
O yüzden korkmayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.