Güçlü DDos Saldırısı

korsan48

Yeni üye
14 Ara 2010
8
0
Başlat > Çalıştır > cmd > ping www.siteadı.com > Enter bu arada ki simgeleri falan aynen kullanıcakmıyız:?

mela

Yeni üye
27 Şub 2011
3
0
komutan prl.exe yaptım ama olmuyor adım adım gösterirsen sevinirim Şimdiden Tşkler

by_kaous

Katılımcı Üye
10 Eki 2009
323
0
bursa
bütür purogam ve purogam lar tek başına bir netiçe ver miyor bunu bir çok ve çok lu kullanmak lazım ki netiçe alırız emege sYGI

R1D3R

Yeni üye
24 Şub 2011
13
0
????Bu da ne?!!

1.IP ve Portu yazip DDoS hic de ise yaramiyor!!
2.IP ve Portu yazdikdan sonra,arkasina da -t -r yazmak gerek!!
3.Buna DDoS denilmes,cünkü CMD Dos!

tombkiller

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
880
0
Cehennemin Dibi
dos atak bi ise yaramıyor. istersen 100 kisi ile yap. saldırı bittiği anda site normale dönüyor. Zaten saldırı anında da siteye bisey olmuyo. sadece geç açılıyo ya da hiç açılmıyo.
Üniversite sınavı açıklandığında nasıl MEB'in sitesi kilitileniyorsa bu da öyle bisey iste.
bosuna vakit kaybı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.