Güçlü DDOS Scripti Lazım

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
4
133

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Gerçekten Güçlü DDoS Scripti Var Mi Varsa Söylermisiniz? Sunucum Var Ayrıca Cloud Flare Geçen Varsa Çok İyi Olur

Şunu Atmayin Lütfen Fix Çünkü : https://www.turkhackteam.org/konular/vurdugunu-indiren-ddos-toolu-aciksitekalmayacak.2035725/
steeser kulan

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
11
716
cloudflare varken yanlış anlama ama Allah gelse düşüremez siteyi. En fazla 10-20 saniyelik gecikme olur o da cloudflare UAM modunu açınca düzelir. Bu yüzden sitenin host edildiği sunucunun IP adresini bulman gerekiyor

PokiN

Üye
16 Şub 2022
62
1
15
Yukarıda da yazdığım gibi cloudflare ile uğraşmak yerine direkt sitenin origin IP'sine saldırmak daha doğru. Bunun için shodan gibi tool'lar kullanılabilir
He Senin Dediğini Anladim Ama Zaten Ben Cf Olan Sitleri Direk Çökerten Toolum Olduğu İçin Öyle Yazdim Ayrica Direk İp Üzerinden Siteye Girişi Engellemeyi Cpanelden Çok Kolay Yapıyolar Apache Üzerine Kayıtlı Bi Serverse İp Üzerinden Saldira Bilirsin

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,617
7
1,199
Anıtkabir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.