Güncelleme YARDIM???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Nis 2008
232
1
pc güncelleme yaparken hata veriyo

Microsoft Office Outlook 2003 Önemsiz E-posta Filtresi Güncelleştirmesi (KB957257)
Microsoft Office Excel 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB955466)
bi türlü bu güncellemeleri yapamadı hata mesajı çıkıyo

kullanılnmaya çalıştığınız özellik şuanda kullanılmayan bir ağ üzerindedir
yeniden denemek için tamam'ı tıklayın veya aşşagıdaki kutuya 'PRO11.MSI' yükleme paketini içeren başka bir klasör yolu girin

işte aynen böle yazıyor paint yok yoksa resmini çekp kordum napmam lazım yardım arkadaşlar

12 Nis 2008
232
1
kardeş çok sağol ilgilendigin için eyvallah ama olmadı yüklenemiyo diyo

''kullanılnmaya çalıştığınız özellik şuanda kullanılmayan bir ağ üzerindedir
yeniden denemek için tamam'ı tıklayın veya aşşagıdaki kutuya 'PRO11.MSI' yükleme paketini içeren başka bir klasör yolu girin''

gözat deyince birsürü dosya çıkıyo rasgele seçsemmi:D sinir oluyorum artık yokmu bi çaresi

Son düzenleme:
12 Nis 2008
232
1
ya iyide ikidebir çıkıyo altta ünlem gıcık oldum ya halada halledemedim çok sagolun ilgilendiniz için ama o ünlem beni terk etmiyo:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.